Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudę Śląską odwiedziła wiceprzewodnicząca Komisji Finansów Publicznych - Izabela Leszczyna

 • Dodano: 2021-06-23 13:45

Do Rudy Śląskiej, na zaproszenie Przewodniczącej Powiatowego Kola Platformy Obywatelskiej Urszuli Koszutskiej, przyjechała Wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Finansów Publicznych, poseł Izabela Leszczyna.  

Spotkanie odbyło się we wtorek w Bielszowicach. Było ono skierowanie do rudzkich przedsiębiorców i dotyczyło tematyki obietnic złożonych w tzw. Polskim Ładzie, miało także na celu wysłuchanie potrzeb i oczekiwań środowiska 

- Wśród licznych pytań, pojawiały się takie jak: kto zapłaci za złożone w Polskim Ładzie obietnice? Czy pojawią się wyższe podatki dla lepiej zarabiających? Czy rząd wie jakie reformy i inwestycje są konieczne, aby gospodarka mogła wyjść z kryzysu? I wiele, wiele innych. Wszystkie świadczyły o ogromnym niepokoju i niepewności środowiska gospodarczego - napisała Przewodnicząca Powiatowego Kola Platformy Obywatelskiej Urszula Koszutska.

Jak zapowiada Urszula Koszutska, różnorodność pytań i zainteresowanie środowiska zachęciło lokalne Koło PO do ponownych spotkań, które  odbędą się niebawem. Będą skierowane do różnych środowisk społecznych. 

Zobacz także

Komentarze (9)    dodaj komentarz »

 • donaldzio

  porządna partia porządna kobieta, dobrze że z tych nawiedzonych nikt nie przyjechał i jakis facet w sukience z kropidłem

 • Apolityczny

  Nie wiem po co tak inteligentna i sympatyczna osoba jaką jest Urszula Koszutska pcha się do polityki.Polityka to jedno wielkie szambo,a ci którzy w nią wchodzą to w większości życiowi nieudacznicy,którzy nie mogą zagrzać miejsca w swoim wykonywanym zawodzie.Szukają łatwych pieniędzy i idą po trupach by je zdobywać.

 • Wyborca

  PO co tu kobieto przyjechałaś ? Siać zamęt,uprawiać propagandę?.Czy nie dotarło do was jeszcze ,że czas Platformy Obywatelskiej już minął.Nie POgrążajcie się.Dawno przestaliście być wiarygodni.

 • nowak

  Greg Wyborca jako Janek Mądrala. Chamstwo godne wyborcy prawicy.

 • PIS PO JEDNO ZŁO!

  na PiS i TVP każdy narzeka, a pani Koszutska zasiada w radzie programowej TVP Katowice... ile tysi miesięcznie płacą?

 • Dżesika

  Och co za przepiękna fotografia

 • tomex

  spam.

 • Greg

  Może niech powiedzą o swoim projekcie, jaki by chcieli wprowadzić. Partia bez programu.

 • olo

  Pewnie. Lepszy program "Teraz, k...a, my". Gratuluję pustogłowia.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.