Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzianin zagapił się i wjechał w ogrodzenie

 • Dodano: 2021-05-27 13:30

Tak niewiele trzeba, by doszło do kolizji. Ważne, że nikomu nic się nie stało, jednak widok samochodu wbitego w ogrodzenie może nieco zatrważać. Kierujący osobówką mieszkaniec Rudy Śląskiej przyznaje, że chcąc wykonać manewr skrętu, po prostu się zagapił. Policja apeluje o maksymalną koncentrację podczas codziennej jazdy.

Mieszkaniec Rudy Śląskiej skosił ogrodzenie

Zdjęcia to obraz porannej kolizji, do jakiej doszło 26 maja przed godziną 08:00 w Mikołowie na DK 44 między Mikołowem a Tychami. Kierujący peugeotem 41-letni rudzianin, chcąc skręcić w ulicę Dołową najzwyczajniej w świecie zagapił się. Chwila nieuwagi i braku dostatecznej koncentracji zakończyła się uszkodzeniem ogrodzenia posesji, a dla 41-latka niesprawnym samochodem i 100-złotowym mandatem za naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu.

Kierowca przyznał, że kolizja to ewidentnie jego wina. Z pewnością jednak w przyszłości będzie bardziej ostrożny, bo nic tak nie uczy jak własne doświadczenie.

Policjanci mikołowskiej drogówki podkreślają, że bezpieczeństwo w ruchu drogowym w dużej mierze zależy od samych kierowców, dlatego istotne jest, aby zwracać uwagę na ograniczenia prędkości oraz warunki panujące na drodze. Niezwykle ważna jest odpowiednia koncentracja i skupienie uwagi na prowadzeniu pojazdu.

- Unikajmy sytuacji, które mogą rozpraszać nas za kierownicą - przekazuje mikołowska Policja.

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Natala

  ojj co gorzoła i narkotyki robią z człowieka, masakraa

 • Pola

  pewnie narkotyki

 • Wypisuje się z tego miasta.

  Jak już nie ma o czym pisać to trzeba zatkać dziure na portalu. Informacja godna i ważna do zamieszczenia na głównym. Rudzianin poza granicami miasta. Brak tylko danych osobowych. Niebezpieczeństwo w ruchu lądowym. Taki paragraf dla tego pana.

  • Wypisuje się z tego miasta.
   2021-05-27 21:47
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • miki

  słusznie nawsii jest bezpieczniej i ekologiczniej, no to cheja wete zielone wertepy.

 • kimek

  zagapił sie??!!! a jak by zabił pieszego to tez by uważali ze sie tylko zagapił że jest nie winny śmierci postronnych osób?? zabrać prawko dożywotnio, wysłać go na badania psychiatryczne

 • kierowca

  bo Ci żyłka pęknie ;)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.