Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzianin zatrzymany za kradzież... pokryw studzienek kanalizacyjnych!

 • Dodano: 2021-04-29 11:00

Policjanci z komisariatu 2 zatrzymali 47-latka, podejrzanego o kradzież.  Rudzianin ukradł żeliwne pokrywy studzienek kanalizacyjnych. Łup sprzedał pośrednikom, a teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu II w Rudzie Śląskiej Wirku poszukiwali sprawcy kradzieży pokrywy włazu kanalizacyjnego. Przestępstwo miało miejsce na ulicy Chorzowskiej. Sprawca zabrał żeliwną pokrywę, załadował ją do wózka i uciekł, bo zorientował się, że jest obserwowany przez świadka, który dzwonił po policję.

Złodziej pokryw do studzienek z zarzutami

Kryminalni z „ dwójki” wytypowali prawdopodobnego sprawcę, a wczoraj zatrzymali 47-letniego mężczyznę odpowiedzialnego za tą kradzież oraz podobną na ulicy Hallera. Rudzianin usłyszał już zarzuty. Śledczy ustalają teraz, pośredników biorących udział w sprzedaży trefnego złomu.

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Janusz

  syn z bandyckiej rodziny , złodziejskiej i patologicznej, bo normalny człowiek nie stwarzał by zagrożenia dla innych

 • Ahim

  Został zatrzymany przed złomowiskiem na ulicy Hallera,wydać zakaz prowadzenia działalności tego przybytku,kilka lat temu została tam znaleziona brama z pobliskich ogródków działkowych.

 • Ogladacz

  Policja powinna złożyć wniosek o zamknięcie skupu, który to przyjmuje. Dodatkowo z automatu powinno być nie wykroczenie za kradzież tylko za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym. I bez znaczenia czy sprawca jest czy go nie ma i czy się coś stanie czy nie. Może wtedy ktoś nie będzie tego robił.

 • Mike

  Ciężki kawałek chleba taka robota

 • n4u

  Przez takich idiotów ktoś może stracić koło, zdrowie albo i życie ...Może by go tam przykleić zamiast tej klapy co by się nauczył jak istotna jest taka studzienka ;)

 • elo

  Co kogo obchodzi twoje koło, zdrowie lub życie to co innego.

 • fafik

  Nie wiem czy takiego debila cokolwiek może nauczyć tzn przemowy umoralniające do takiego "złodzieja" (bo na to miano to sobie trzeba zasłużyć) to tak jakby mówić do tej studzienki. Skąd się takie coś bierze??????? Coś, bo to trudno nazwać człowiekiem

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.