Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzianki handlowały podróbkami butów i odzieży!

 • Dodano: 2021-03-18 14:15

Rudzcy policjanci zatrzymali wczoraj dwie kobiety, które w internetowych ogłoszeniach oferowały podrobioną odzież i obuwie znanych firm. Stróże prawa zabezpieczyli kilkadziesiąt podróbek damskiej odzieży oraz obuwia. Za wprowadzanie do obrotu podrobionych towarów rudziankom grozi kara grzywny, oraz nawet 2 lata więzienia.

Policja  zabezpieczyła kilkadziesiąt podróbek luksusowych towarów

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z rudzkiej komendy uzyskali informację, że dwie kobiety z terenu Rudy Śląskiej oferują do sprzedaży towar z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. W trakcie kontroli ich mieszkań natrafili na „lewą” damską odzież i obuwie. Policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt podróbek luksusowych towarów, które wykonaniem znacznie odbiegały od oryginałów. Łączna suma strat oszacowana zostanie przez przedstawiciela producentów. Wprowadzającym do sprzedaży „podróbki” młodym kobietom grozi kara grzywny, a nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

Zobacz także

Komentarze (12)    dodaj komentarz »

 • Murzin

  Towary luksusowe ? trampki ? chyba w Afryce.

 • Bywalec

  Powinni im wszystkim dla przykładu.. Po 10 tyś kary dać! Kupuje buty za 15 zł naklejki za 1 zł i zarabia ok stōwki... Do kupujacych.. Moje zdanie jest takie chcesz firmowe Idź do sklepu...mnie byłoby wstyd wyjść w takim czymś nawet na hasiok

 • Karl

  Znając życie, to na tej fotce jest całość odnalezionego towaru. Jo to proponuja jeszcze ludzi seblekac i sprawdzać czy mają batki orginalne. A potem sru, fota [...]y z batkami na tym portaliku przy obwieszczeniu sukcesu.

 • masakra

  czyli OK, że handlowały lewym towarem?

 • Karl

  Jeżeli kupujący zdaje się sprawa że kupuje lewizna (a powinien se zdawać po cenie), to jak najbardziej ok...

 • szpak

  No tak, jak ktoś weźmie Twój telewizor i sprzeda innemu za połowę ceny to też będzie ok? Przecież wiedział, że kupuje lewiznę. Jaka jest różnica między kradzieżą dóbr materialnych a kradzieżą projektu/designu/loga marki/własności intelektualnej?

 • Karl

  Kradzież to jest wtedy cymbale jak coś zmienia właściciela, a nie jak się coś skopiuje i wyprodukuje samemu. Intelekcie Ty kapitalistyczny...

 • Sylwia

  To jest kradzież czyjegoś pomysłu/patentu/znaku zastrzeżonego itp. OŚMIESZASZ SIĘ SWOIMI PRYMITYWNYMI WYPOWIEDZIAMI

 • szpak

  Im więcej wypisuje Pan słów tym bardziej się Pan pogrąża. Sądzę, że jest Pan po prostu debilem...

 • Pracownik marcowy

  Chłopie skończ już wygłaszać te komunistyczne brednie. Chyba przespałeś ostatnie 30 lat skoro dla ciebie kradzież czyjegoś pomysłu, loga, patentu, to nie kradzież. To co to jest? Użyczenie? Za każdym razem racjonalizujesz przestępstwa albo usprawiedliwiasz złodziei. Jakbyś sam coś wyprodukował i czerpał z tego profity to wtedy może byś w końcu zrozumiał, że chińczyk, który zaczął produkować to samo co ty, to zwykły złodziej, a ludzie, którzy to sprzedają (świadomie) to paserzy. Idź lepiej przeczytaj coś współczesnego, a nie książki Marska i Lenina.

 • Koczor Donald

  nie pisz już nic bo gł upka z siebie robisz

 • nowak

  To właśnie jest kradzież!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.