Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzki produkt wyróżniony certyfikatem "Doceń polskie"

  • Dodano: 2012-06-19 12:00, aktualizacja: 2015-10-01 14:23
Ketchup pikantny PRO DYM został nagrodzony prestiżowym certyfikatem "Doceń polskie". Wytwórnia Musztardy i Majonezu z Rudy Śląskiej zdobyła wyróżnienie podczas V audytu certyfikacyjnego programu "Doceń polskie".
 
 
 
Przyznanie certyfikatu Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego "Doceń polskie" ketchupowi firmy PRO DYM to najlepsza rekomendacja dla tego wyrobu. Pięcioosobowa Loża Ekspertów, która decyduje o przyznaniu wyróżnienia, doceniła  m.in. smak i wygląd produktu. O randze wyróżnienia najlepiej świadczy fakt, iż honorowy patronat nad programem "Doceń polskie" sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marek Sawicki. 
 
 
Godło "Doceń polskie", przyznane na podstawie obiektywnych ocen ekspertów, to cenna wskazówka dla konsumentów. Kupując wyrób oznaczony logotypem programu mamy pewność, że produkt został pozytywnie oceniony i jest wart uwagi. 
 
 
Dla producentów zdobycie certyfikatu to niewątpliwie powód do dumy i prestiż. To także dowód na to, że firma dba o jakość swoich wyrobów i nie obawia się ocen ekspertów. Sukces odniesiony podczas certyfikacji to ważny krok w rozwoju firmy. Pozytywny wynik audytu daje wytwórni z Rudy Śląskiej możliwość szerokiej promocji swojego produktu. Dzięki temu rekomendowany jest nie tylko wyrób, ale i region z którego pochodzi producent. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również