Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzki zespół rockowy AGLET czeka na Wasze wsparcie!

  • Dodano: 2018-04-18 06:45, aktualizacja: 2018-04-18 07:07

Rudzki zespół rockowy AGLET, którego mogliśmy usłyszeć niedawno na Koncercie Charytatywnym dla Mirosław Piecko organizowanym przez Stowarzyszenie Śląskie pod Patronatem Pani Prezydent Miasta Grażyny Dziedzic w MCK, ma właśnie okazję dostać się do finału Przeglądu Kapel Rockowych organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w  Krakowie, którego główną wygraną jest występ na Juwenaliach.

Kapela jest już w półfinałach, gdzie została wybrana z ponad 100 zespołów z całej Polski.

Możemy im pomóc!

Wystarczy kliknąć na ten LINK i zostawić like (+1pkt), dodać od siebie krótki komentarz (+2pkt) i udostępnić informacje (+4pkt) Razem każdy z nas może im podarować aż 7 pkt!

Więcej o zespole:

AGLET to projekt muzyczny powstał dzięki ludziom w różnym wieku, różnych doświadczeniach i preferencjach muzycznych. Wszystko zaczęło się w maju 2017r. Do tego czasu kapela wydała trzy numery, które można zobaczyć i usłyszeć na YouTube, zagrała kilkanaście koncertów i cały czas powiększa swoje portfolio o kolejne utwory. Muzyka, którą przedstawia AGLET to na pewno Rock, na pewno Pop, ale również elementy Bluesa tak bardzo zakorzenionego w kulturze muzycznej Górnego Śląska. To wszystko daje mieszankę, którą dobrze się gra, słucha z zaciekawieniem a także czasami fajnie tańczy, co już nie raz można było doświadczyć na koncertach wśród publiczności. Zespół w 2018 roku planuje wydać pełną płytę i grać jak najwięcej koncertów.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.