Wiadomości z Rudy Śląskiej

Samotna matka i jej niepełnosprawny syn czekają na pomoc. Rudzki Kebab organizuje zbiórkę

  • Dodano: 2021-12-13 12:30, aktualizacja: 2021-12-14 08:42

Kebab Bodrum w Rudzie Śląskiej organizuje przedświąteczną zbiórkę na rzecz samotnej matki i jej niepełnosprawnego synka. W ramach akcji do 21 grudnia oddawać można żywność, detergenty i środki do higieny osobistej.

Akcja charytatywna rudzkiej restauracji

Rudzki Kebab Bodrum rozpoczął akcję charytatywną na rzecz 25-letniej samotnej matki Darii i jej 5-letniego synka. Od 9 grudnia do lokalu znajdującego się przy ulicy 1 Maja 39 w dzielnicy Halemba w godzinach otwarcia można przynosić żywność z długim terminem przydatności, środki czyszczące (detergenty) i środki do higieny osobistej. Akcja potrwa do wtorku 21 grudnia.

Kebab Bodrum czynny jest codziennie w godzinach od 11:00 do 22:00, a w piątki i soboty do 23:00.

Zbiórka na rzecz 25-latki samotnie wychowującej niepełnosprawnego syna 

5-letni chłopiec cierpi na szereg zaburzeń. Ma stwierdzony autyzm, specyficzne zaburzania zachowania, zaburzenia mowy i języka, zaburzenia psychoruchowe. Kolejne wizyty u lekarzy przynoszą nowe diagnozy. Ostatnio u chłopczyka zdiagnozowano alergię oraz wzmożone napięcie mięśniowe. Opiekuje się nim tylko 25-letnia mama, która większość pieniędzy poświęca na leki i rehabilitację synka.

– Bardzo prosimy o wsparcie naszej zbiórki i mamy nadzieję że razem spowodujemy uśmiech na ich twarzach! – przekazuje Kebeb Bodrum w Rudzie śląskiej poprzez media społecznościowe.

Halembski Kebeb na rzecz potrzebujących

To już nie pierwszy raz kiedy Kebeb Bodrum aktywnie włączył się w pomoc osobom potrzebującym. W lipcu br. wyznaczono dzień, podczas którego cały dochód ze sprzedaży kebabów został przekazany na rzecz zbiórki na wózek inwalidzki dla 13-letniej Mai. W ramach akcji zebrano ponad 4 tysiące złotych.

Do akcji na rzecz samotnej matki i jej 5-letniego synka dołączy portal RudaSlaska.com.pl i Silnet Media.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Jasiu

    A czy konkurencja która niedawno obok otwarła swój punkt mogła by się dołączyć do akcji??

  • Achim

    Piekna akcja. Dzisiaj przyjade po kebaba i przy okazji cos zabiorę by wesprzeć tą młodą dziewczynę.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.