RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Schronisko TOZ "Fauna" szuka domów tymczasowych dla siedmiu kotów z Ukrainy 

  • Dodano: 2022-07-17 12:00

Wojna dotyka nie tylko ludzi, ale też zwierzęta. Schronisko TOZ "Fauna" szuka domów tymczasowych dla siedmiu kotów z Ukrainy. Ich właścicielka - Pani Iryna jest w trakcie poszukiwania domu do wynajęcia w Polsce. 

- Szukamy domów tymczasowych dla kotów z Ukrainy! Kochani, znowu zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Do schroniska każdego dnia trafia spora liczba kotów i zaczyna nam brakować miejsca. Szukamy domów tymczasowych dla siedmiu kotów z Ukrainy, które przebywają u nas od kwietnia razem ze swoją właścicielką - czytamy w komunikacie TOZ "Fauna". 

Schronisko apeluję o pomoc

Pani Iryna z pięcioma psami i jednym kotem mieszka na terenie rudzkiego schroniska. Siedem pozostałych kotów przebywa w kociarni. 

- W związku z drastyczną liczbą kotów przybywających aktualnie pod naszą opieką nie jesteśmy w stanie dłużej im pomagać. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy mogliby przyjąć pod swój dach naszych gości - czytamy w komunikacie TOZ "Fauna". 

Jak czytamy w komunikacie TOZ "Fauna" Pani Iryna pragnie wynająć dom w Polsce. Nie może wrócić do Odessy, ponieważ cały teren wokół jej domu został zaminowany. 

- Jeśli ktoś jest w stanie pomóc z wynajmem domu, będziemy wdzięczni za kontakt. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 501 215 284 - czytamy w komunikacie TOZ "Fauna". 

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj »

  • henry

    a czy płacą 40 zł.za doba?

  • Stefek

    I miech kartofli plus flaszka oleju.

  • Emeryt

    Dowcipniś ?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.