VII Jarmark Bożonarodzeniowy w Rudzie już za tydzień – sprawdź program!

Czas czytania: 2 min.

7 grudnia przy kościele Matki Boskiej Różańcowej odbędzie się kolejna, 7. Już edycja Rudzkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Sprawdźcie, jakie atrakcje w tym roku przygotowali organizatorzy!

Świąteczny klimat w Rudzie

VII Jarmark Bożonarodzeniowy odbędziesię 7 grudnia w godzinach od 9:00 do 19:00 przy kościele Matki Boskiej Różańcowej w dzielnicy Ruda. Co w tym roku zaplanowali dla nas organizatorzy? Oczywiście nie zabraknie wyjątkowych stoisk świątecznych z różnymi wyrobami! Na jarmarku będzie można zakupić rękodzieło, ozdoby świąteczne, czapki i szaliki, biżuteria z żywicy, zabawki dla dzieci, ciasta, pierniki i wędliny świąteczne, a także owoce, susze i warzywa do potraw wigilijnych. 

Jak co roku Jarmark umilą występy lokalnych artystów! Na scenie wystąpią:

  • Performance Dance Studio,
  • Podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury w Rudzie, 
  • Przedszkolaki z przedszkola przy SP 3,
  • Anna Jaskółka-Haśnik, 
  • Michał Gabor,
  • Michalina Starosta,
  • Dorota Pacholarz (Arkadia Band),
  • Marta Mansfeld,
  • Monika Konopka.

Dla najmłodszych przewidziano wizytę św. Mikołaja z workiem słodkości, warsztaty w salkach katechetycznych oraz animacje prowadzone przez Stację Edukacja.

Podczas jarmarku będzie można również zjeść bigos, kiełbaski z grilla, półmetrowe zapiekanki i watę cukrową. Nie zabraknie gorących napojów, w tym bezalkoholowego grzańca, które pozwolą rozgrzać się w mroźne, grudniowe popołudnie!

Nie może was zabraknąć!

Magdalena Świerczek
Źródło: FB Radzi Rudzie

Komentarze (6) DODAJ

Ludzie nie dajcie im nic zarobić, kupcie lepiej sobie lub bliskim coś ciekawego gdzie indziej, każdy jeden jarmark to zdzierstwo.
tobi
Nic ciekawego, za to jedna wielka drożyzna.
ulalala
To jarmark organizowany społecznie, charytatywnie przez osobę której się chce i robi to dla swojej dzielnicy Wspaniale jest krytykować , brawo Jeszcze pani/pan nie była i już wie ze drogo
ania
Charytatywnie, a ile to kosztuje ??? hihihi.
tobi
Jeszcze się nie odbyło a już komentarz. Nie chcesz nie idzie. Ja się wybiorę i pewnie będzie super jak w zeszłym roku
zuzia
Wystarczyło zobaczyć co było w tamtym roku, żenada.
ulalala

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe