Wiadomości z Rudy Śląskiej

Śmiertelny wypadek w Świerklanach. Wśród uczestników mieszkaniec Rudy Śląskiej [FOTO]

  • Dodano: 2023-07-24 12:00

Rybniccy śledczy ustalają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w Świerklanach na ulicy Żorskiej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 28-letni kierujący fiatem, z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, jednak obrażenia, jakie odniósł kierujący osobówką, okazały się śmiertelne.

Śmiertelny wypadek w Świerklanach

Do wypadku doszło wczoraj po 16.00 na ulicy Żorskiej w Świerklanach. Ze wstępnych ustaleń policjantów Wydziału Ruchu Drogowego rybnickiej komendy wynika, że kierujący fiatem 28-latek, jadąc w kierunku ulicy Rybnickiej, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z ciężarową scanią, kierowaną przez 51-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. Na miejscu lądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który zabrał kierującego osobówką do szpitala. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

W toku policyjnych czynności okazało się, że mieszkaniec Żor nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rybniku.


Źródło: Śląska Policja

Komentarze (1)    dodaj »

  • déjà vu

    co on tam szukał

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również