Wiadomości z Rudy Śląskiej

Stadion Śląski: Zgłoś się na II Przegląd Muzyki Niezależnej już 27 kwietnia!

  • Dodano: 2019-03-30 09:00

Macie zespół i tworzycie własną muzykę, nie jesteście związani komercyjnym kontraktem i kochacie to co robicie? Jest szansa na promocję podczas festiwalu muzycznego na Stadionie Śląskim. Zapisy tylko do 1 kwietnia!

Już 27 kwietnia na Stadionie Śląskim odbędzie się II Przegląd Niezależnej Muzyki. Organizatorem festiwalu muzycznego jest Organizacja Studencka PANEUROPA Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. 

Przegląd ma na celu dać możliwość zdobywania szczytów muzykom, którzy rozwinęli skrzydła. Przegląd jest projektem non-profit, a uczestnictwo w nim nie wymaga uiszczenia opłaty. W przeglądzie mogą wziąć udział twórcy wszystkich gatunków muzycznych, którzy nie są związani komercyjnym kontraktem, soliści i zespoły muzyczne. Nie ma ograniczeń wiekowych - informują organizatorzy.

Co ważne, muzycy, którzy chcą wziąć udział w przeglądzie, muszą zaprezentować własną twórczość i mieć wyłączne prawa autorskie do prezentowanego przez siebie materiału.

Jak się zgłosić? Wystarczy wysłać organizatorom formularz zgłoszeniowy i jeden utwór muzyczny w formie pliku mp3 na adres mailowy: przeglad.niezaleznej.muzyki@paneuropa.com.pl

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 5 zespołów, które zagrają na naszym Przeglądzie. Dla każdego z finalistów mamy przewidziane narody jak np. nagrania w studio, realizacja teledysku, vouchery na zajęcia muzyczne, współpraca ze znanym producentem oraz możliwość wystąpienia na jeszcze większej scenie – informują organizatorzy.

Zgłoszenia trwają tylko do 1 kwietnia – radzimy się spieszyć!

Regulamin przeglądu dostępny jest na stronie internetowej projektu.

Zespoły występujące podczas II Przeglądu Niezależnej Muzyki zyskają możliwość zagrania podczas Juwenaliów Śląskich już 24 maja w Katowickim Parku Leśnym.

Jakie imprezy czekają w mieście? Sprawdź

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również