Wiadomości z Rudy Śląskiej

Studniówki 2023. Wiemy, gdzie będą bawić się maturzyści z Rudy Śląskiej!

 • Dodano: 2023-01-09 13:45, aktualizacja: 2023-01-10 14:34

Matura 2023 zbliża się wielkimi krokami, a maturzyści zgodnie z tradycją będą bawić się na studniówkach. Gdzie będą bawić się tegoroczni maturzyści z Rudy Śląskiej?

Odliczanie do matury

Oficjalnie rozpoczęło się odliczanie do egzaminów maturalnych 2023, które odbędą się w maju, tuż po długim weekendzie majowym. Wraz ze zbliżającymi się egzaminami dojrzałości maturzyści wyczekują jeszcze jednego ważnego wydarzenia  studniówki, czyli balu odbywającego się symboliczne sto dni przed maturą. To ważne wydarzenie mają już za sobą maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 w Rudzie Śląskiej, którzy bawili się w minioną sobotę 7 stycznia w restauracji i hotelu "Adria" przy ul. Wolności 1.

Część rudzkich szkół nie zdecydowała się na organizowanie w tym roku studniówek, a pozostała część wciąż się do niej przygotowuje. Sprawdziliśmy, kiedy i gdzie, odbędą się tegoroczne studniówki dla maturzystów z Rudy Śląskiej!

Studniówki 2023 w Rudzie Śląskiej

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Rudzie Śląskiej

Maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza swój bal maturalny będą mieć już w najbliższy piątek 13 stycznia o godzinie 18:30. Zabawa odbędzie się w restauracji i hotelu "Adria" przy ul. Wolności 1.

Zespół Szkół nr 5 im. J. Markowej

Kolejna studniówka odbędzie się tego samego dnia, w piątek 13 stycznia dla maturzystów z Zespołu Szkół nr 5 im. J. Markowej. Uczniowie będą bawić się w Karczmie Rajcula w Paniówkach przy ul. Gliwickiej 2d.

Zespół Szkół nr 6 im. M. Kopernika

Pod koniec miesiąca, w sobotę 28 stycznia o godzinie 19:00 zabawę rozpoczną maturzyści z Zespołu Szkół nr 6 im. M. Kopernika. Ich studniówka odbędzie się w restauracji i hotelu „Biały Dom” w Paniówkach przy ul. Karola Darwina 50.


Jak wspominacie swoją studniówkę? Dajcie znać w komentarzach!

Komentarze (9)    dodaj »

 • Achim

  Wygryw w niebieskim garniaku. Ten usmiech, ta duma w oczach. Kazdy zazdrosci mu najfajniejszej wyrwanej laski. Bedzie z nia tanczyc caly wieczor, przytulacjac sie i myslac kiedy wreszcie wroci z nia do domu pograc z komputer popijajac cieple kakao

 • Ula

  Zazdrościsz mu ?

 • Ja

  No lokale z górnej półki :)

 • Absolwentka

  A czy w Morcinku uczniowie mogli tańczyć poloneza z partnerem spoza szkoły?

 • Jadwiga z Kałusa

  a w Morcinku tam ktos wogole potrafi tanczyc ??? tanczyc chyba tylko z ksiazkami bo to szkola zamknietych w sobie, nieporadnych życiowo kujonow

 • myszka380

  Nieporadna to mówisz o sobie prawda?Oceniasz osoby,którzy lubią naukę, lubią chodzic do szkoły, lubią robić to co chcą kontynuować w szkole,a później w życiu dorosłym. Mówisz,że nie potrafią tańczyć poloneza?a widziałaś jak potrafią doskonale wspólnie się bawić na dyskotece szkolnej (małej imprezce )Nawet ci co dołączyli dopiero do tej szkoły jako pierwszoklasiści. Widocznie masz bardzo niskie swoje mniemanie o swojej osobie,dlatego tak wyrażasz się o innych osobach i gdzieś próbujesz takimi komentarzami zagłuszyć swoją osobowość, która jest bardzo a bardzo niska.Żal mi jest ciebie bo gdzieś poprostu sama siebie krzywdzisz a nie innych .

 • 30parolatka

  Widzisz Jadwigo...przyszlosc pokaze kto jest nieporadny życiowo...taki kujon z Morcinka czy cwaniaczek z Kalusa zarywajacy panny na fure za kase rodzicow,klnacy jak szewc i jarajacy szlugi za szkołą ...naogladalam sie tam takich na peczki,..

 • Absolwentka

  Ja umiem, ale nie mogłam na wlasnej studniówce zatańczyć poloneza, gdyż mój partner nie uczył się w Morcinku. Pozdrowienia dla Kałusa

 • Ula

  Kiedyś tak było np 43 lata temu.Do tego wszystko się odbywało na korytarzu szkoły ,w białych bluzkach i długich czarnych spódnicach.Marne wspamnienie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również