Wiadomości z Rudy Śląskiej

Triumf PKO Gwiazda Ruda Śląska nad FC Silesia Box Siemianowice Śląskie!

• Dodano: 2023-11-13 08:00, aktualizacja: 2023-11-13 08:15

PKO Gwiazda Ruda Śląska odnosi spektakularne zwycięstwo 7-3 nad FC Silesia Box Siemianowice Śląskie w 8. Kolejce Polskiej Ligi Futsalu.

Sensacyjne zwycięstwo PKO Gwiazda Ruda Śląska

W ekscytującym starciu 1. ligi Polskiej Ligi Futsalu, drużyna PKO Gwiazda Ruda Śląska wygrała z FC Silesia Box Siemianowice Śląskie 7-3. Podopieczni trenera Wiktora Grzywaczewskiego zaprezentowali się znakomicie, utrzymując się na czele tabeli z kompletem zwycięstw.

Mecz odbył się przed niemal pełnymi trybunami hali MOSiR w Halembie, gdzie początkowo rudzianie znaleźli się w trudnej sytuacji, tracąc gola i przegrywając 0-1. Jednakże, dzięki determinacji i skuteczności, udało im się odwrócić losy meczu jeszcze przed przerwą, zdobywając trzy bramki i obejmując prowadzenie.

Po przerwie PKO Gwiazda kontynuowała swoją dominację, zdobywając kolejne bramki i ostatecznie triumfując 7-3. Bramki dla drużyny gości zdobywali César Baldrich (2 bramki), Sergio Alcibar, Ariel Piasecki (2 bramki), Adam Jonczyk oraz Bartosz Siadul.

To zwycięstwo utrzymuje PKO Gwiazdę Ruda Śląska na pierwszym miejscu w tabeli, zachowując bezbłędny rekord zwycięstw. Przed nimi ważne starcie z AZS Uniwersytet Śląski, wiceliderem, który traci tylko dwa punkty. To zapowiada się na hit rundy, który na pewno będzie niezwykle emocjonujący.