Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uprawiał marihuanę w mieszkaniu

 • Dodano: 2018-01-03 06:30, aktualizacja: 2018-01-03 06:48

Policjanci z komisariatu w Halembie skonfiskowali 15 sadzonek konopi indyjskich uprawianych w doniczkach oraz ponad 20 działek gotowej do sprzedaży marihuany.

Plantacja nielegalnych roślin znajdowała się w jednym z mieszkań w rudzkiej Halembie. Do policyjnego aresztu trafił 32-latek podejrzany o uprawę narkotyku.

Kryminalni z rudzkiej „piątki” uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Halemby znajduje się uprawa konopi indyjskich. Policjanci po krótkiej obserwacji wkroczyli do akcji. Podczas przeszukania mieszkania śledczy znaleźli specjalnie przygotowany namiot z nawodnieniem, oświetleniem i wentylacją, w którym znaleźli 15 sadzonek nielegalnych roślin oraz susz,z którego można było otrzymać ponad 20 porcji dilerskich narkotyku. Śledczy zatrzymali 32-letniego plantatora, który trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Za uprawę konopi indyjskich zatrzymanemu grozi kara do 3 lat więzienia.

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • Karlito

  Kogo tam łapli? Wiy ktoś?

 • MAx

  Marihuana nie jest patologiczna ,ale walka Gngów o jej sprzedaz juz tak. Historia to juz przerabiala prochibicja Al Capone, przyklad ksiazkowo kinowy. Ograniczanie dotepu do zioła alkoholu (drogie cygarety ,co drugi pali juz ukrainskie z przemytu) daje potezne pieniadze Mafi

 • Kokot

  Dziesięć lat!

 • Rudzianka

  Ja sobie moge w mieszkaniu i chwasty sadzic ,kazdy lubi inną zieleń,dobrze że za choinki w domu nie zamykają,bo by teraz moeli co robić

 • tere

  wystarczy zmienić prawo i zalegalizować . kto chce palić to i tak sobie pali a zamykać za roślinkę i rujnować komuś życie to już kur.. przesada.

 • Rudziol

  Zastanów się co piszesz z kilku powodów:- szacunek do prawa- narkomania tzn. nikt nie zaczynał od heroiny, a właśnie od niewinnej marihuany- niebezpieczeństwo spowodowania pożaru i narażenia innych mieszkańców bloku- 32 lata to wiek kiedy gość powinien głupie pomysły mieć dawno za sobą

 • as

  W Rudzie styknie już kiboli czy innych nożowników, a jak by to jeszcze zalegalizowali to patologia by miała dopiero pole do popisu. Niech sie do Holandii jadom.

 • Thc

  A ty [...]u atom się wypij ...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.