Wiadomości z Rudy Śląskiej

Utrudnienia na DTŚ w Rudzie Śląskiej! Tworzą się olbrzymie korki

  • Dodano: 2021-02-26 13:30

W piątek, 26 lutego, tuż po godzinie 13.00, na Drogowej Trasie Średnicowej, na wysokości wiaduktu przy trasie N-S w Rudzie Śląskiej, doszło do awarii samochodu ciężarowego. Droga w kierunku centrum Katowic została zablokowana. Tworzą się olbrzymie korki.Na Drogowej Trasie Średnicowej, na wysokości Rudy Śląskiej, doszło do uszkodzenia naczepy ciężarówki przewożącej 15 ton mebli. Z uwagi na możliwość jej wywrócenia, droga w kierunku na Katowice została zamknięta. Wjazd na DTŚ już od Zabrza został zablokowany – informuje Śląska Policja.

Policja apeluje o korzystanie z alternatywnych dróg. Najbliższy otwarty wjazd na DTŚ w kierunku Katowic znajduje się w Chebziu. Kierowcy mogą skorzystać np. z A-4 lub ulic Wolności i Zabrzańskiej. Z relacji kierowców wynika, że policja kieruje jadących DTŚ na trasę N-S.

Droga mocno się korkuje, a utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Zachowajcie ostrożność!

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Torcida

    On tak jechał od Gliwic myślałem że się zaraz przewróci

  • Kierowca

    Szkoda że kierowca Tira mógł zatrzymać się na wysokości Zabrza lecz tego nie uczynił i z uszkodzoną naczepą jechał dalej po pasie awaryjnym. Więcej takich kierowców a będzie na pewno bezpiecznie na drogach zero myślenia kierowca pewnie myślał że uda mu się dojechać do celu nic dodać tylko karać tak bezmyślnych kierowców.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.