Wiadomości z Rudy Śląskiej

W III Liceum Ogólnokształcącym w Kochłowicach powstała śląska izba relaksu

  • Dodano: 2019-09-06 10:15, aktualizacja: 2019-09-10 08:47

W III Liceum Ogólnokształcącym powstała śląska izba relaksu i odpoczynku. Uczniowie mogą tam odpocząć, a zarazem mają możliwość "dotknięcia" historii regionu. W izbie stoi śląski byfyj i stara maszyna do szycia. To jednak nie koniec. Już wkrótce w izbie pojawią się nowe rzeczy związane z historią śląska.

Wszystkich uczniów naszego liceum zachęcamy do odwiedzenia śląskiej izby relaksu i odpoczynku, mieszczącej się na parterze obok sali 120 - czytamy na profilu Facebook'owym szkoły.

Otwarcie tej nowej, klimatycznej przestrzeni jest ściśle związane z realizowanym w III Liceum Ogólnokształcącym projektem edukacji regionalnej oraz uczestnictwem uczniów klas pierwszych liceum w zajęciach wiedzy o regionie, które mogą się odbywać dzięki wsparciu idei regionalizmu przez władze miasta Ruda Śląska.

Izba jest dostępna na każdej przerwie. Jest to miejsce, w którym uczniowie mogą odpocząć pomiędzy lekcjami. Dodatkowo mają możliwość "dotknięcia" historii regionu. W izbie stoi śląski byfyj i stara maszyna do szycia. To jednak nie koniec. Już wkrótce w izbie pojawią się nowe rzeczy związane z historią śląska.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w przygotowaniu tego śląskiego kącika dla uczniów, w szczególności zaś Qdizajn oraz firmie Elkadesign - czytamy na stronie szkoły.

Jak podoba Wam się ten pomysł?

Galeria zdjęć

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Czesław

    A kiedy w szkołach będzie się uczyć ekonomi czasach wspulczesnych uswiadamianie emerytalne

  • Bubba

    język polski jest na pierwszym miejscu, jak widać czasami nadaremnie...

  • hihi

    pierwsze skojarzenie - pokój widzeń małżeńskich ;)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.