Wiadomości z Rudy Śląskiej

W Kinie Patria odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Kino dla Kobiet" po przerwie

 • Dodano: 2022-10-07 19:00, aktualizacja: 2022-10-07 22:21

W piątek, 7 października, w Kinie Patria odbyło się pierwsze po przerwie spotkanie z cyklu "Kino dla Kobiet". Na rudzianki, jak zwykle czekało wiele atrakcji!

Kobiecy wieczór w Rudzie Śląskiej 

W piątkowy wieczór, 7 października, w Kinie Patria odbyło się "Kino dla Kobiet". Było to pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie. Na rudzianki czekało wiele atrakcji! Tym razem rudzianki mogły skorzystać m.in. z zabiegów kosmetycznych, wysłuchać ciekawych wykładów i skosztować ciekawych przysmaków. Tematem przewodnim piątkowego wieczoru była profilaktyka raka piersi. Rudzianki mogły wysłuchać ciekawego wykładu prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Nowosielskiego.

- Fantastyczne miejsce na spędzenie wolnego cczasu z koleżankami po pracy. Podczas dzisiejszego spotkania po raz kolejny organizatorzy połączyli przyjemność z edukacją. To świetna inicjatywa - mówiła pani Ewelina z Bykowiny. 

Na zakończenie spotkania wyświetlony został film "Zołza" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Komentarze (4)    dodaj »

 • Wyborca

  Pierwsze spotkanie i najprawdopodobniej ostatnie...żal że na Śląsku, który od zawsze węglem stoi kino zbankrutuje przez brak węgla właśnie. Dzięki tym kanaliom z PIS i na pustyni zabrakłoby piasku

 • hihi

  Szkoda ,że nie rządzi PO,kopalnie by fedrowały , wojny by nie było ani inflacji ani covidu ani kryzysu energetycznego ,W kinie Patria by zasiadał komplet publiczności wszyscy byli by szczęśliwi oprócz kanalii z pisu .

 • Wyborca

  Oglądasz wiadomości widzę nie stać Cię na dopalacze. Pozdrawiam serdecznie. Uważaj żeby Ci ryży z PO węgla nie ukradł przypadkiem, legendy głoszą, że przez niego go nie ma na rynku

 • kyks

  Oby to kino przetrwało trudne czasy! To cudowne miejsce.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również