Wiadomości z Rudy Śląskiej

W ubiegły weekend prawie 2 tys. osób odwiedziło obiekty sportowe MOSiR Ruda Śląska

 • Dodano: 2021-02-15 14:45

Za nami pierwszy weekend funkcjonowania obiektów sportowych po ich ponownym otwarciu. Statystyki odwiedzin mówią jedno: rudzianie byli stęsknieni za ruchem i rekreacją. 

Tylko w sobotę i niedzielę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej odnotował ponad tysiąc wejść na lodowisko w Orzegowie, natomiast blisko 900 osób odwiedziło trzy kryte baseny. Statystyki odwiedzin rudzkich basenów w ostatni weekend prezentują się następująco:

- Szczególnie cieszy frekwencja na basenie w Nowym Bytomiu, gdzie średnio podczas godziny z tego obiektu korzysta ponad 10 osób. To więcej niż przed pandemią. Mam nadzieję, że tak już pozostanie i ten, jak i pozostałe nasze obiekty sportowe, będą cieszyły się taką popularnością także w kolejnych dniach - napisała prezydent Grażyna Dziedzic

Władze miasta wciąż czekają na rządowe decyzje w sprawie uruchomienia działalności aquaparków. 

- Niestety każdy dzień zamknięcia dla naszego Aquadromu oznacza straty, które w ostatecznym rozrachunku mogą być dla niego katastrofalne. Dlatego wierzę, że po jego ponownym otwarciu również i Aquadrom będzie miejscem, które chętnie będzie odwiedzane, do czego już teraz zachęcam - napisała prezydent Rudy Śląskiej. 

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Łysy

  Odnośnie pływalni na Nowym Bytomiu, można? Teraz tylko utrzymać trend promowania tego obiektu, tylko w o wiele lepszej wersji niż próba przekształcenia.

 • Stały klient

  Proszę wziąść pod uwagę , że basen jest czynny od 12.00-20.00 i nie ma żadnych znaków informacyjnych gdzie on się znajduje . Mogli przynajmniej tyle zrobić żeby go rozreklamować . Jest to smutne , że nic z tym obiektem nie robi MOSiR.

 • Padre

  Fajnie, fajnie,a kiedy w końcu porządnie będzie odśnieżone!

 • Halemba502

  A od maja biyda, bo nie bydzie na wypłaty na grubie! Wylejzymy na ulica i bydzie [...]no haja!

 • Marek

  Gdyby w nowym Bytomiu basen był otwary w takich godzinach jak pozostałe obiekty to frekfencja była by wyższa.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.