RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wczoraj w Kinie Patria odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "Kino dla Kobiet"

  • Dodano: 2022-03-19 11:30, aktualizacja: 2022-03-29 13:15

W piątek, 18 marca, w Kinie Patria odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "Kino dla Kobiet". Na rudzianki jak zwykle czekało wiele atrakcji!

Kobiecy wieczór w Rudzie Śląskiej 

W piątkowy wieczór, 18 marca, w Kinie Patria odbyło się "Kino dla Kobiet". Było to pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie. Na rudzianki czekało wiele atrakcji! Panie wzięły udział mi.in. w wykładach na temat profilaktyki prof. dr hab. Krzysztofem Nowosielskim oraz dr hab. Wojciechem Cnotą. Oprócz tego na scenie wystąpiły także Justyna Dec z Fundacji "Oko w Oko z rakiem" oraz fizjoterapeutka, Natalia Pasieka. 

Tradycyjnie na sali kinowej dla pań czekały przekąski przygotowane przez KarmaMa Bistro i Zioło, TuLisMaNore oraz kawiarnię Panaceum. Kobiety będą mogły również skorzystać z regulacji brwi oraz badania włosów, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Na zakończenie spotkania wyświetlono film "Miłość jest blisko".

Podczas "Kina dla Kobiet" można było również wesprzeć zbiórkę darów, które zostaną przekazane na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.