Wiadomości z Rudy Śląskiej

Weź udział w castingu do Miss Rudy Śląskiej!

  • Dodano: 2018-02-16 14:00, aktualizacja: 2018-02-16 15:15

Już po raz dziewiętnasty odbędą się Wybory Miss Rudy Śląskiej. Podobnie jak w latach ubiegłych w wyborach startować mogą dziewczyny w wieku 16-25 lat, które mieszkają w Rudzie Śląskiej.

Po dwóch miesiącach przygotowań (próby, sesje zdjęciowe, nagrania) dziewczyny wystąpią podczas gali finałowej, którą zaplanowano na 28 kwietnia. Poza tytułem Miss Rudy Śląskiej 2018 przyznane zostaną także inne tytuły m.in.: Wicemiss Rudy Śląskiej, Miss Foto, Miss Publiczności. Na finalistki czekają nagrody i przede wszystkim świetna przygoda.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać zgłoszenie (imię i nazwisko, telefon i dwa zdjęcia) na adres: missrudyslaskiej@gmail.com i pojawić się na jednym z castingów.

Castingi odbędą się w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej – Bielszowicach 20 i 27 lutego o godzinie 18:00. Zapraszamy! Czekamy na Was z aparatem!

Jak było w poprzednim roku? Relację z jednego z castingów możecie zobaczyć TUTAJ. Gala finałowa 2017 została uwieczniona TUTAJ.Patronem medialnym wydarzenia jest portal RudaSlaska.com.pl.
Patronat portalu RudaSlaska.com.pl

Weź udział w castingu do Miss Rudy Śląskiej!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.