Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wirtualny Salon Poezji. MCK wydłuża termin nadsyłania filmików

  • Dodano: 2020-05-11 08:15, aktualizacja: 2020-05-11 06:28

Przedłużony został termin nadsyłania filmików w ramach konkursu "Wirtualny Salon Poezji".


Wirtualny Salon Poezji MCK nadal czeka na Państwa zgłoszenia. Przedłużamy termin ich przyjmowania do 20 maja! Mamy nadzieję, że kolejne osoby zechcą wziąć udział w naszej zabawie i stworzyć z nami Wirtualny Salon Poezji.

Wszystkich chętnych prosimy o nagranie telefonem komórkowym recytacji swojego ulubionego wiersza w Waszej interpretacji i przesłanie do nas na adres e-mailowy: promocja@mckrudasl.pl do 20 maja.

Do zabawy zachęcamy dzieci i dorosłych! Filmiki opublikujemy i poddamy głosowaniu, a zwycięzcy otrzymają podwójne zaproszenia na spektakle "Gita Story" i najbliższe przedstawienie dla dzieci. Terminy wydarzeń oczywiście zostaną podane jak tylko będziemy znowu mogli gościć Państwa na naszej widowni.

Uwaga! W swoim zgłoszeniu prosimy także zamieścić informację o treści: "Wyrażam zgodę na publikację swojego filmu na stronie internetowej i profilach społecznościowych MCK".

Zapraszamy do udziału - stwórzmy wspólnie Wirtualny Salon Poezji!

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza.


Drodzy wielbiciele liryki, mamy dla Was propozycję!

Czy chcielibyście stworzyć z nami Wirtualny Salon Poezji? Wszystkich chętnych prosimy o nagranie telefonem komórkowym recytacji swojego ulubionego wiersza w Waszej interpretacji i przesłanie do nas na adres promocja@mckrudasl.pl do 20 maja. Do zabawy zachęcamy dzieci i dorosłych! Filmiki opublikujemy i poddamy głosowaniu, a zwycięzcy otrzymają podwójne zaproszenia na spektakle "Gita Story" i najbliższe przedstawienie dla dzieci. Terminy wydarzeń oczywiście zostaną podane jak tylko będziemy znowu mogli gościć Państwa na naszej widowni.

Zapraszamy do udziału - stwórzmy wspólnie Wirtualny Salon Poezji!
#zostanwdomu

Wirtualny Salon Poezji. MCK wydłuża termin nadsyłania filmików

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Olka

    Super pomysł!!!!! Czytamy poezję i duzi i mało,świetnie!!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.