Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wyczuli zapach gazu w kamienicy

  • Dodano: 2018-02-16 13:30, aktualizacja: 2018-02-16 15:33

W kamienicy przy ulicy Niedurnego mieszkańcy wyczuli woń gazu. Zadzwonili po straż pożarną.

Aktualizacja: Sytuacja została szybko opanowana przez służby. Okazało się, że w jednym ze sklepów działających w kamienicy wystąpiła mała nieszczelność przy piecyku gazowym. Strażacy i gazownicy natychmiast zabezpieczyli miejsce. Nikomu nic się nie stało. Ruch na ulicy Niedurnego odbywa się płynnie.

_________

Obecnie przy ul. Niedurnego utrudniony jest ruch. W kamienicy mieszkańcy wyczuli zapach gazu. Na miejscu jest straż pożarna i pogotowie gazowe.

Uważajcie na ulicy Niedurnego w rejonie skrzyżowania z ul. Czarnoleśną. Ruch jest utrudniony. W jednej z kamienic przy drodze mieszkańcy wyczuli niebezpieczny zapach ulatniającego się gazu, który może zagrażać ich życiu. Na miejsce wezwano strażaków. Pracuje tam też pogotowie gazowe.

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej skierowała w to miejsce 5 wozów, łącznie na akcję wyjechało 16 strażaków. Na chwilę obecną funkcjonariusze wraz z pracownikami pogotowia gazowego dokonują sprawdzenia domostw w celu eliminacji zagrożenia. - mówi nam mł. bryg. Paweł Skwira, rzecznik prasowy rudzkich strażaków.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik, Pan Marcin.

Widziałeś coś ciekawego? Daj Cynk! Nagrodzimy Twoją aktywność Daj Cynk

Pokaż na mapie

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Krystyna-Wirek

    14 zakupiłam czujnik czadu 17 rano włączył sie głośny alarm stężenie czadu 440 ,- 4 dni prędzej był przegląd NIC nie wykazał, przegląd był z RSM - Nie czekaj zaopatrz się w czujnik

  • Anna - Bykowina

    A co stwierdziło pogotowie gazowe?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.