Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wyślij zdjęcie i weź udział w konkursie Magia Świąt – czekają atrakcyjne nagrody!

  • Dodano: 2019-12-12 12:15, aktualizacja: 2019-12-23 07:50

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy - dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory” śpiewały kiedyś Czerwone Gitary. Grudzień w pełni, a chociaż na Boże Narodzenie poczekamy jeszcze dwa tygodnie, to już teraz da się odczuć narastającą wokół, świąteczną atmosferę.

Ten wspaniały czas to również świetna okazja do wzięcia udziału w naszym zdjęciowym konkursie, w których chcemy ukazać naszą rudzką „Magię Świąt”

Aby dać sobie szansę na wygraną wystarczy przysłać nam zdjęcie o świątecznym charakterze – może będzie to pięknie przystrojona choinka, cudownie zapakowane prezenty, świąteczne dekoracje a może fantastycznie wyglądające (a na pewno jeszcze lepiej smakujące) ciasteczka czy potrawa ?

Co zrobić, żeby wziąć udział w plebiscycie? 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy poprzez poniższy formularz (przycisk) podesłać nam Wasze świąteczne zdjęcie. W polu "Opis" prosimy wpisać krótki komentarz do zdjęcia (imię, nazwa potrawy, itp.), w polu autor: imię osoby wysyłającej zdjęcie, w polu dzielnica: należy wpisać dzielnicę, w której mieszka uczestnik, a w polu e-mail - oczywiście kontaktowy adres poczty elektronicznej.

WYŚLIJ ZDJĘCIA

Na zdjęcia czekamy do 22 grudnia (niedzieli) do godziny 24:00, następnie 23 grudnia uruchomimy głosowanie, które potrwa do 30 grudnia do godziny 09:00. Podczas głosowania nasi czytelnicy wybiorą najfajniejsze świąteczne zdjęcia.

Nagrody

I miejsce:

II miejsce

Fundatorzy:

Prosimy również zapoznać się z regulaminem naszego konkursu.

Wyślij zdjęcie i weź udział w konkursie Magia Świąt – czekają atrakcyjne nagrody!


Źródło: REDAKCJA

Czytaj również