Katalog firm

dodaj firmę

Pracownia Florystyczna MARZENIE Ruda Śląska

Logo Pracownia Florystyczna MARZENIE Ruda Śląska

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Halembska 6
41-706 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 8.00-17.00
  • Poniedziałek: 9.00-17.00
  • Wtorek: 8.00-17.00
  • Środa: 8:00 - 17:00
  • Czwartek: 8:00 - 17:00
  • Piątek: 8:00 - 17:00
  • Sobota: 9:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne
Zamówienia telefoniczne Dostawa do klienta

Oferta

Pracownia Florystyczna Marzenie to miejsce prowadzone przez profesjonalistów Od ponad 20 lat w branży florystycznej Mieliśmy okazje realizować wiele zleceń i tworzyć kompozycje dekoracje upiększające wiele wnętrz uroczystości Najwięcej przyjemności sprawia nam przygotowanie kwiatów na śluby i wesela w których się specjalizujemy . Zajmujemy się florystyka ślubna od A do Z Począwszy od bukietów ślubnych dla Panny Młodej wianków, biżuterii floralnej bukietów, bransoletek dla świadkowej i druhen butonierka poszetka dla Pana Młodego Nasza pracownia tworzy niepowtarzalne dekoracje samochodów ślubnych dopasowanych do modelu auta i charakteru ślubu,. Każda praca wychodząca z naszych rak jest inna , oryginalna spełnia wymagania i oczekiwania naszych klientów Pracujemy w różnych stylach dostosowują się do motywu przewodniego wesela , zarówno glamour, bardzo standardowe polaczenia kwiatów i zieleni po coraz modniejsze i popularne style naturalne :wiejskie, polne, leśne, a także boho i vintage Na tym nie kończy się nasza rola i praca w dniu ślubu. W taki dzień ważny jest klimat miejsca ślubu i wesela .Dekorujemy dla Państwa kościoły i plenery ślubne Dekoracje na ołtarz lub przed urzędnika ,dekoracja krzeseł i ławek , jak i przejścia miedzy nimi Na salach weselnych tworzymy kompozycje na stoły gości i stol Państwa Młodych, ścianki dekoracje za para młoda i miejsca do zdjęć . Wykonujemy dekoracje na bar, słodkie i wiejskie stoły i torty weselne Jeśli masz jakieś życzenie ,chcesz ukwiecić jeszcze coś lub miejsce swojego ślubu o którym tutaj nie wspomnieliśmy nie krępuj się Lubimy wyzwania a nasza wiedza i doświadczenie pozwolą nam spełnić Twoje marzenie o tym Wyjątkowym Dniu Zapraszamy 791 720 032

Galeria

Polecenia (2)

Dodaj polecenie
  • Polecam Pracownia Florystyczna MARZENIE. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

  • Kwiaciarnia Flora posiada prezentację w portalu miejskim od 2011 roku. Jeżeli korzystałeś z usług tego podmiotu, dodaj polecenie.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.