Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Z piosenką do wolności 2020" - Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

 • Dodano: 2020-10-23 06:15, aktualizacja: 2020-10-23 06:15

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej organizuje po raz kolejny Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej „Z Piosenką do Wolności” pod patronatem Prezydent Miasta Ruda Śląska Grażyny Dziedzic

Celem konkursu jest pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu oraz utrwalanie postaw patriotycznych mieszkańców Górnego Śląska. Projekt skierowany jest do młodzieży w wieku 13-26 lat - solistów oraz duetów i zespołów wokalnym (maks. do 5 osób). W tym roku ze względu na pandemię konkurs będzie miał nieco inny przebieg - zgłoszenia będą przyjmowane w formie nagrań.

Zgłoszenia kandydatów w formie nagrań on-line przyjmowane będą do dnia 26 października 2020 r. na adres email: sekretariat@mckrudasl.pl. Szczegóły w Regulaminie /poniżej/.

Przesłuchania konkursowe nadesłanych materiałów odbędą się w terminie: 27-29 października 2020. Ogłoszenie listy laureatów: 30 października 2020 na stronie MCK.
Koncert finałowy odbędzie się w MCK w dniu 4 listopada 2020 o godz. 17.00. Wstęp bezpłatny - wejściówki do odbioru w kasie MCK.


Karta Zgłoszenia - plik:  DOC  /  PDF

Regulamin Konkursu - plik:  DOC  /  PDF   

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie! 

"Z piosenką do wolności 2020" - Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Ona

  Czy znane już są wyniki?

 • Xd

  Kiedy będą ogłoszone wyniki z konkursu

 • Karl

  Wolność to akurat w tym kraju skończyła się ok. 30 lat temu, to co oni niby mają tam śpiewać ? Międzynarodówkę ? Bo chyba nie Kaczmarskiego...

 • olo

  Chyba ktoś oszalał. Koncert finałowy 4 listopada. A miejsc ile? W drodze wyjątku jestem za tym, żeby rozdać bilety władzom miasta, radnym, dyrektorom spółek miejskich. Niech zadziała selekcja naturalna.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.