Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zaginiony 26-letni Maciej O. został odnaleziony

 • Dodano: 2023-11-07 13:45

[AKTUALIZACJA]

Od 20 sierpnia policjanci z rudzkiej komendy prowadzili poszukiwania za zaginionym 26-latkiem. Zgłoszenie otrzymaliśmy od rodziny, zaniepokojonej brakiem kontaktu. Po wykonaniu szeregu sprawdzeń sprawę można było zamknąć, dzięki potwierdzonej informacji o jego miejscu pobytu.

Zaginiony rudzianin skontaktował się z rodziną, a rudzcy policjanci ustalili i potwierdzili jego miejsce pobytu. Okazało się, że 26-latek wyjechał za granicę kraju w celach zarobkowych.Od 20 sierpnia policjanci z rudzkiej komendy prowadzą poszukiwania za zaginionym 26-latkiem. Zgłoszenie Policja otrzymała od rodziny, zaniepokojonej brakiem kontaktu.

Zaginął rudzianin, Maciej O.

Zaginiony to Maciej O. ostatnio zamieszkały przy ulicy Szramka. Jak ustalono, 20 sierpnia 2023 roku, po wykonanych pracach ogrodniczych na terenie posesji rodziców wyszedł z ich domu, nie informując, dokąd się udaje i do chwili obecnej nie powrócił. W przeszłości wyjeżdżał w celach zarobkowych, również poza granice kraju.

Rysopis zaginionego:

 • wzrost 175 cm,
 • szczupłej budowy ciała,
 • oczy brązowe,
 • włosy długie ciemne spinane w kucyk,
 • uzębienie pełne,

Ubiór: brak jest informacji o ubiorze w dniu zaginięcia, jednak preferuje luźne bluzy i koszulki. Może posiadać ze sobą plecak i hamak.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny, należy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej, mail: kryminalny@ruda.ka.policja.gov.pl telefon całodobowy 47 8541255 lub do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze (3)    dodaj »

 • RR

  Zabalował gdzieś i tyle w temacie. To też może być chęć zwrócenia na siebie uwagi przez zapracowanych rodziców. Znam to z autopsji.

 • Xx

  Czy ktoś sprawdzał pustostany i stare budynki?? Np. Stary szpital na 1-go maja na wirku? Może to jest jakiś punkt zaczepienia.

 • Rudolf

  Jakby nie płacił alimentów to policja od razu by go odnalazła.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również