Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zderzenie tramwaju z samochodem osobowym w Nowym Bytomiu

  • Dodano: 2024-03-22 13:00, aktualizacja: 2024-03-22 15:10

Dzisiaj w Nowym Bytomiu doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły tramwaj oraz samochód osobowy. Mimo potencjalnie groźnego charakteru kolizji, na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń.

Kolizja samochodu osobowego z tramwajem

Zdarzenie miało miejsce w piątek po godzinie 12:00 na ulicy Niedurnego w Nowym Bytomiu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego, skręcając w prawo w drogę dojazdową do posesji, nie zauważył nadjeżdżającego z tyłu tramwaju linii 9. Mimo podjęcia próby hamowania tramwaj nie był w stanie uniknąć kolizji z volkswagenem. 

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Na szczęście, zarówno pasażerowie tramwaju, jak i kierowca samochodu osobowego, wyszli z tego zdarzenia bez szwanku. Obie strony zdarzenia były w stanie samodzielnie opuścić pojazdy. Zdarzenie zakwalifikowano, jako kolizję. 

Utrudnienia w ruchu tramwajowym trwały do godziny 13:00. Obecnie ruch tramwajowy odbywa się sprawnie. Na miejscu obecnie trwa interwencja Straży Pożarnej. Strażacy usuwają z jezdni rozlane płyny eksploatacyjne. 

Komentarze (3)    dodaj »

  • Mieszkaniec

    Zwracom honor tyn koncek za chałupami to tyż jest grochosko

  • ROCCO

    Znów nieudacznik za kierownicą.

  • wikary

    Gamoń

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również