Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zlikwidowali dwie plantacje marihuany

 • Dodano: 2018-07-10 07:15, aktualizacja: 2018-07-10 07:25

Dzięki informacjom jakie zdobywają rudzcy kryminalni i ich ciężkiej pracy, zlikwidowano kolejne dwie plantacje marihuany.

W rudzkiej Halembie, w jednym z mieszkań w bloku, stróże prawa odkryli profesjonalną uprawę, w której 32-latek hodował nielegalne rośliny. W trakcie przeszukania mieszkania kryminalni zabezpieczyli susz marihuany z którego można było wydzielić kilkaset działek narkotyku. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego rudzkiej komendy zajmujący się zwalczaniem narkobiznesu, wpadając wciąż na nowe tropy handlarzy narkotyków. Jednym z takich tropów była informacja, którą sprawdzali w ostatnim tygodniu. Kryminalni ustalili miejsce uprawy konopi indyjskich na terenie rudzkiej Halemby. W trakcie przeszukania mieszkania w jednym z bloków, policjanci znaleźli profesjonalną uprawę nielegalnych roślin, zorganizowaną w jednym z pokoi. W ręce stróżów prawa wpadł również ukryty gotowy do sprzedaży susz marihuany. Policjanci zatrzymali 32-latka, który oprócz plantacji w mieszkaniu, uprawiał konopie indyjskie w pobliskim lesie.

Łącznie zabezpieczono prawie 160 gr marihuany i kilkanaście krzewów konopi. Zatrzymany usłyszał zarzuty, a prokurator zadecydował o oddaniu go pod dozór policji. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków sąd może orzec karę do 10 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

 • SPOŁECZEŃSTWO PIKUJE W DÓŁ

  co to za siano kiszona jak moze byc sadzony za cos co nie działa ?

  • SPOŁECZEŃSTWO PIKUJE W DÓŁ
   2018-07-10 18:44
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • amen

  POLAK POTRAFI -ale się wyspowiada , grzech odpuszczony itd itd

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.