Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zuchwała kradzież roweru. Policja poszukuje świadków

 • Dodano: 2021-04-27 06:30, aktualizacja: 2021-04-27 07:05

Policjanci z Rudy Śląskiej prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży roweru górskiego, do którego doszło przed sklepem ABC przy ulicy Grodzkiej. W dniu 13 kwietnia 2021 roku około godziny 15:30 nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru górskiego koloru granatowego.

Kradzież roweru spod sklepu...

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje pozwalające ustalić sprawcę kradzież proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń KMP w Rudzie Śląskiej tel. 47 854 12 15 powołując się na sprawę nr RSOW-1337/1921/21

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • boluś

  Kiejsi ZUCHWAŁE to boły napady na BANKI' terozki kradzież roweru! Ło temoprora' ło łobycaje/mores/ ? Znocy sie jakie czasy tacy przestympstwa! Bo ło politykach niy warto spominać' niy rabujom Banków yno z Bankami rabujom NOS!

 • BMX

  złapać złodziei, obciać nogi przy kolanach i dać im nowe rowery w prezencie niech jeżdżą ile chcą.Dodatkową atrakcja było by założenie im kajdanek i przyspawanie ich do kierownicy by nie rozstawali sie z rowerem do końca życia

 • n4u

  Zuchwała to by była gdyby gość przyszedł z szlifierką kątową, albo nożycami hydraulicznymi. Ludzie nie przypinają swoich rowerów, albo robią to linkami albo innym złomem, które da się przeciąć w 2-3 sekundy. Poszkodowany sam sobie winien.

 • Dolas

  To może radzisz aby wszyscy wozili łańcuchy o średnicy 1.5mm albo dicklocki?:))) co i tak raczej nie pomoże. Nie usprawiedliwiaj kradzieży.

 • Cov

  No to policja niech pokaże że potrafi znaleźć złodzieja. Czy potrafi tylko wystawić umorzenie? Czekamy!

 • Rex

  Psiarnia jest użyteczna tylko wtedy, kiedy ktoś doniesie, strzeli z ucha itp. Bez donosicielstwa nie jest w stanie nic zrobić. To w końcu tylko policja.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.