Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zuchwała kradzież roweru. Policja poszukuje świadków

 • Dodano: 2021-04-27 06:30, aktualizacja: 2021-04-27 07:05

Policjanci z Rudy Śląskiej prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży roweru górskiego, do którego doszło przed sklepem ABC przy ulicy Grodzkiej. W dniu 13 kwietnia 2021 roku około godziny 15:30 nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru górskiego koloru granatowego.

Kradzież roweru spod sklepu...

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje pozwalające ustalić sprawcę kradzież proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń KMP w Rudzie Śląskiej tel. 47 854 12 15 powołując się na sprawę nr RSOW-1337/1921/21

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • boluś

  Kiejsi ZUCHWAŁE to boły napady na BANKI' terozki kradzież roweru! Ło temoprora' ło łobycaje/mores/ ? Znocy sie jakie czasy tacy przestympstwa! Bo ło politykach niy warto spominać' niy rabujom Banków yno z Bankami rabujom NOS!

 • BMX

  złapać złodziei, obciać nogi przy kolanach i dać im nowe rowery w prezencie niech jeżdżą ile chcą.Dodatkową atrakcja było by założenie im kajdanek i przyspawanie ich do kierownicy by nie rozstawali sie z rowerem do końca życia

 • n4u

  Zuchwała to by była gdyby gość przyszedł z szlifierką kątową, albo nożycami hydraulicznymi. Ludzie nie przypinają swoich rowerów, albo robią to linkami albo innym złomem, które da się przeciąć w 2-3 sekundy. Poszkodowany sam sobie winien.

 • Dolas

  To może radzisz aby wszyscy wozili łańcuchy o średnicy 1.5mm albo dicklocki?:))) co i tak raczej nie pomoże. Nie usprawiedliwiaj kradzieży.

 • Cov

  No to policja niech pokaże że potrafi znaleźć złodzieja. Czy potrafi tylko wystawić umorzenie? Czekamy!

 • Rex

  Psiarnia jest użyteczna tylko wtedy, kiedy ktoś doniesie, strzeli z ucha itp. Bez donosicielstwa nie jest w stanie nic zrobić. To w końcu tylko policja.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.