Wiadomości z Rudy Śląskiej

COVID-19: Śląskie Laboratoria Analityczne umożliwiają zamówienie pobrania krwi w domu

  • Dodano: 2020-04-16 11:00

Wielu spośród nas chce lub wręcz powinno stale monitorować swój stan zdrowia. W sposób szczególny dotyczy to kobiet w ciąży, osób z przewlekłymi schorzeniami ale także wszystkich tych, dla których ważna jest wiedza na temat funkcjonowania ich organizmu. Firma Śląskie Laboratoria Analityczne wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów i umożliwia pobieranie krwi do badań laboratoryjnych w domach Pacjentów. Dzięki tej usłudze zainteresowane osoby zyskują możliwość wykonania ważnych badań w tym trudnym okresie. W ten sposób można zakupić większość badań oferowanych przez laboratorium.

Pandemia sprawia, że ograniczone są nie tylko możliwości aktywności na powietrzu czy spotkań z bliskimi, ale także dbania o własne zdrowie. Dostęp do przychodni czy laboratoriów jest w tym momencie mocno ograniczony. Przedstawiciele Śląskich Laboratoriów Analitycznych informują, że aby ułatwić profilaktykę zdrowotną zdecydowali się uruchomić pobrania krwi w domu pacjenta.

W czasie, w którym rekomendowane jest pozostawanie w domu, opcja zamówienia pobrania krwi pod własny adres zamieszkania jest dużą wartością dla naszych Klientów. Aby sprostać obecnemu zainteresowaniu uruchomiliśmy dodatkowe „mobilne jednostki”. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i zachowują wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa. Osoby zamawiające usługę są ankietowane pod kątem aktualnego stanu zdrowia a nasi pracownicy używają specjalnych przyłbic, dezynfekcji oraz oczywiście materiałów jednorazowych - informuje Przemysław Wandzel, Koordynator Punktów Pobrań firmy Śląskie Laboratoria Analityczne.

Aby zamówić pobranie krwi w domu należy wejść na stronę internetową firmy i wypełnić krótki formularz kontaktowy lub zadzwonić na infolinię: 32 416 25 00. Usługa dostępna jest w promieniu 60 km od Katowic czyli także w Rudzie Śląskiej. Jej wartość to 49 zł plus ceny poszczególnych badań. Firma informuje także, że do dyspozycji klientów pozostaje większość stacjonarnych punktów pobrań, czyli ponad 40 różnych lokalizacji. W Rudzie Śląskiej są to punkty przy ulicy Pocztowej 7 i 1-go Maja 35.

Listę i godziny wszystkich punktów pobrań można sprawdzić klikając TUTAJ.

COVID-19: Śląskie Laboratoria Analityczne umożliwiają zamówienie pobrania krwi w domu

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • PG

    Zastanówcie się czy to naprawdę jest potrzebne ?

  • SM

    Pomimo tego trudnego czasu, naprawdę wiele osób potrzebuje wykonać badania. Ogrom laboratorium przy przychodniach jest pozamykanych albo nie wykonują wszystkich potrzebnych badań. To że jesteśmy w stanie nadzwyczajnym to nie oznacza, że nagle kobiety przestaną zachodzić w ciąże, a osoby przewlekle chore wyzdrowieją i nikt z nich nie będzie musiał kontrolować swoich parametrów. Do tego dochodzą osoby, które musza mięć wykonane zabiegi, przed którymi muszą mieć wykonane badania np kreatyninę. Dlatego uważam, że tak, jest to bardzo potrzebne.

  • Pielęgniarka

    Testu na COVID - 19 nie ma i całe szczęście.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.