Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dieta pudełkowa od Dietific: Odżywiaj się mądrze

  • Dodano: 2023-10-23 12:45

Masz dosyć codziennego gotowania i robienia zakupów? Nie chcesz spędzać więcej czasu w kuchni? Chcesz się żywić zdrowo bez konieczności ślęczenia nad wyliczaniem kalorii i wartości odżywczych? Chciałbyś gotowe jedzenie dostawać wprost pod drzwi? Zamów catering dietetyczny w Krakowie i ciesz się z wygody i zdrowego jedzenia.

Stawiasz na catering dietetyczny od Dietific w Krakowie - stawiasz na zdrowie

Osoby chcące żywić się wygodne, bardzo często decydują się na rozwiązania, które nie są zbyt zdrowe. Niestety rynek jest nasycony ofertami gotowych rozwiązań, które wystarczy podgrzać w domu, jednak najczęściej są to produkty pełne konserwantów i składników szkodliwych dla zdrowia. Standardem w takim jedzeniu jest biały cukier, tłuszcz palmowy oraz konserwanty. By uniknąć jedzenia rzeczy, które przynoszą więcej złego niż dobrego, warto zdecydować się na catering dietetyczny w Krakowie, który oferuje prawdziwie zdrową żywność. Przygotowaliśmy naszą ofertą specjalnie z myślą o osobach, które chcą otrzymywać jedzenie z dostawą do domu, ale chcą też, by to jedzenie było w pełni zdrowe. Dlatego też postawiliśmy na pełną współpracę z doświadczonymi dietetykami, którzy zajęli się układaniem i bilansowaniem wszystkich dostępnych w naszej ofercie diet. Każda dieta pudełkowa została dokładnie dopracowana, dzięki czemu gwarantuje odpowiednie proporcje makroelementów i zapewnia komplet niezbędnych witamin i minerałów. Dbamy o to, by każdego dnia dostarczać pięć porcji świeżych warzyw i owoców, a wszystkie używane przez nas produkty są najwyższej dostępnej jakości. Przekłada się to na smak i jakość naszych potraw.

Dieta pudełkowa w Krakowie to pełna wygoda

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, postawiliśmy na najwygodniejszą formę dostarczania zdrowego jedzenia. Każdego dnia nasza firma cateringowa w Krakowie dostarcza paczkę z kompletem posiłków wprost pod drzwi. Każde danie jest osobno spakowane w szczelnym pojemniku, który można wykorzystać nie tylko do przenoszenia, ale też przechowywania jedzenia w lodówce i podgrzewania w mikrofalówce. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania, dlatego wszystkie nasze opakowania nadają się do recyklingu. Możliwość zabrania jedzenia w dowolne miejsce i szybkiego podgrzania bez konieczności używania dodatkowych naczyń sprawia, że bez problemu można zabrać ze sobą do pracy obiad, by zjeść w czasie przerwy ciepły posiłek regeneracyjny. Dzięki dostarczaniu wszystkich posiłków w jednej paczce nasz fit catering umożliwia samodzielne dopasowanie godzin ich spożywania do planu dnia, co jest dodatkowym ułatwieniem dla osób, pracujących w niestandardowych godzinach.

Niedrogi catering w Krakowie

Zrobiliśmy wszystko, by cena naszego cateringu była konkurencyjna w porównaniu z samodzielnym przygotowywaniem zdrowego jedzenia w domu. Gotując samodzielnie trzeba brać pod uwagę wydatki związane z zakupami, oraz koszt zużytej do gotowania energii. Łącznie daje to spory wydatek każdego miesiąca. Nasz catering dietetyczny w Krakowie w skali miesiąca potrafi być tańszy niż samodzielne gotowanie. Dodatkowo koszt ten można obniżyć dzięki zniżkom, które przyznajemy za zamówienia na dłuższy okres lub korzystanie z subskrypcji. W ofercie posiadamy również możliwość korzystania z programu lojalnościowego, w ramach którego zbiera się punkty wymienialne na kolejne atrakcyjne rabaty. 

Dopasuj dietę do siebie

Szeroki wybór diet w naszej ofercie pozwala dopasować dietę dla każdego. Posiadamy rozwiązania uniwersalne, oferujące zdrowe i zróżnicowane posiłki. Przykładem jest dieta Fit Fine Dining, która pozwala na samodzielne skomponowanie menu na każdy dzień z ponad 25 różnych dań. Osoby chcące zrezygnować z jedzenia mięsa i innych produktów odzwierzęcych powinny zainteresować się dietą Vegan Flexi. Oferuje ona świetny bilans makro i mikroelementów gwarantujący pełnowartościowe posiłki. Również osoby, które muszą zrezygnować z pewnych produktów spożywczych ze względów zdrowotnych znajdą u nas rozwiązanie. Dieta bez nabiału i źródeł glutenu jest świetnym wyjściem dla osób, które mają problemy jelitowe związane z nietolerancją glutenu, ponieważ osoby takie najczęściej mają również problemy z trawieniem nabiału. 

W naszej ofercie każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Wybierz dietę odpowiednią dla Ciebie i zamów subskrypcję, by za rozsądną kwotę dostawać każdego dnia komplet zdrowych posiłków.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.