Wiadomości z Rudy Śląskiej

Duży czy mały - jaki portfel męski wybrać dla siebie?

  • Dodano: 2021-03-08 13:45, aktualizacja: 2021-03-09 15:22

W dzisiejszych czasach nie trzeba mieć już dużego portfela, by być postrzeganym jako "gruba ryba", wszak bogaci biznesmeni częściej noszą przy sobie swoje złote karty niż gotówkę. Jednak to nie powinno być jedynym kryterium przy wyborze portfela, wszak musi być on funkcjonalny, a jednocześnie pasować do garderoby i mieścić się w kieszeni, saszetce czy torbie. Zatem pytanie brzmi: jaki portfel wybrać mały czy duży?

Duży portfel - idealny dla tych, którzy szukają portfela i etui w jednymNie zawsze portfel musi pełnić jedynie jedną funkcję, gdyż coraz częściej zdarza się, że portfel jest połączony z etui na telefon. Tak duży portfel sprawdzi się dla gadżetomaniaków, którzy swój telefon zawsze chcą mieć przy sobie, a także dla tych którzy często korzystają z funkcji NFC, czyli płacą telefonem. Takie osobliwe portfele mogą być wykonane z materiału lub ze skóry. Oczywiście są również portfele męskie duże i tradycyjne, czyli takie gdzie przechowujemy monety, banknoty, no i karty. Przegródka na karty to często absolutne must have, wszak mamy ich coraz więcej. W formie plastikowej karty mamy dowód, prawo jazdy, a także kartę bankomatową. Z takich przegródek mogą zrezygnować Ci mężczyźni, którzy idąc z duchem czasu korzystają z e-dokumentów i nie kłopoczą się noszeniem tych tradycyjnych przy sobie, a dodatkowo co już wspomnieliśmy płacą telefonem, a jeśli brak zasięgu - gotówką.
 

Mały portfel - idealny dla gentlemanaNiewątpliwie mały portfel nie pomieści dużej ilości monet i banknotów. Noszenie wypchanego portfela to zresztą obecnie swoiste faux pas i nie należy tego robić. Zatem mały portfel powinien pozostać nie tylko mały, ale powinien być w wersji slim, to znaczy płaski. Dzięki temu można włożyć go do bocznej kieszeni spodni bojówek i nie będzie nieestetycznie wystawał, a w przypadku skórzanego modelu można zmieścić go w wewnętrznej kieszeni marynarki czy też eleganckiego płaszcza.

Zatem lepiej wybrać mały portfel czy duży? Tak naprawdę najlepiej mieć dwa, bo obydwa w określonych sytuacjach mogą się przydać. Portfel może być świetnym pomysłem na prezent dla kolegi czy nawet szefa, można wybrać model z grawerem. wykonany ze skóry. W przypadku portfeli skórzanych bardzo ważna jest jakość materiału, bowiem portfel jest niezwykle często eksploatowany, a nie chcemy, by pojawiły się na nim szybko pęknięcia. Niewątpliwie mały portfel dobrze sprawdzi się do saszetki, bo w przypadku dużego trzeba już sprawdzić czy dany model się zmieści. Wybierz odpowiedni model dla siebie lub na prezent w szerokiej ofercie diversesystem.com/pl/on/portfele.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.