Wiadomości z Rudy Śląskiej

Materac 90x200 cm - optymalny wybór na wygodny sen

  • Dodano: 2020-09-30 15:45

Kieszeniowe materace 90x200 cm to najwyższy standard i trwałość z wszystkich dostępnych na rynku typów materacy. Materace sprężynowe charakteryzują się dużą odpornością na obciążenia i użytkowanie, a dodatkowo zapewniają optymalne podparcie ciała, w każdym jego miejscu.

Nie zapominajmy jednak, że chodzi o konkretny typ materaca 90x200 cm sprężynowego, a konkretnie o materac kieszeniowy (pocketowy). Tylko taki zapewnia elastyczność punktową, dzięki niezależnej pracy cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach. Takie rozwiązanie pozwala na pracę poszczególnych sprężyn, na które wywierany jest nacisk. Materace 90x200 cm pocketowe występują w kilku wersjach. Podstawowa posiada liczbę sprężyn wynoszącą 262 szt/m2, o wysokości 12 cm. Wersja multipocketowa materaca 90x200 cm posiada zwiększoną ilość sprężyn czyli 510 szt/m2. Są mniejsze i gęściej ułożone, co utwardza dodatkowo materac i usztywnia go. Sprawdź ciekawe materace 90x200 cm na https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-90x200-cm-do-spania

Materace pocketowe lux są wyższe, dzięki wydłużeniu o 5 cm podstawowych sprężyna a materace pocketowe mini – krótsze o połowę czyli o 6 cm. Pozostałe warstwy w materacu pozostają bez zmian, ale rozpiętość wysokości materacy jest naprawdę duża.

Materace 90x200 cm posiadają jedną z czterech dostępnych twardości. Możemy je bez problemu dopasować do naszej wagi i jest to jedno z podstawowych kryteriów wygodnego materaca. Wyróżniamy materace 90x200 cm miękkie, materace średnio twarde, materace twarde oraz materace bardzo twarde. Wszystkie materace dostępne w sklepie Kaszmirowysen.pl są materacami dwustronnymi. Oznacza to, że możemy je użytkować z obu stron, wybierając dwie jednakowe lub zupełnie różne twardości z każdej strony. Dwustronność materaca 90x200 cm wydłuża jego żywotność, obracając go regularnie dajemy „odpocząć” jednej stronie. Na ostateczny poziom komfortu wpływają poszczególne warstwy, wykonane z takich surowców jak pianka wysokoelastyczna HR, pianka lateksowa, pianka termoelastyczna visco memory, pianka moletowana, wasrtwa kokosowa, warstwa z trawy morskiej oraz warstwa końskiego włosia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.