Wiadomości z Rudy Śląskiej

Najlepsze oferty na Black Friday 2020! Sprawdż z Ceneo.pl

 • Dodano: 2020-11-26 14:15, aktualizacja: 2020-11-27 15:54

Black Friday to bardzo popularne święto zakupowe, które przybyło do Polski prosto ze Stanów Zjednoczonych i cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku klienci będą mogli skorzystać z wielu wyprzedaży i promocyjnych cen już 27 listopada. Tegoroczne święto jest wyjątkowe, a to wszystko ze względu na panującą pandemię koronawirusa – święto wyprzedaży prawie całkowicie przeniosło się do sklepów internetowych. Nie warto zwlekać ani chwili, lecz już teraz przystąpić do bezpiecznych zakupów, na których można zaoszczędzić duże pieniądze!

Black Friday 2020 – najczęściej kupowane produkty oraz popularne branże 

Sytuacja w 2020 roku jest nieco inna, ponieważ zgodnie z aktualnymi obostrzeniami galerie handlowe zostaną otwarte dopiero 28 listopada. W związku z tym większość najlepszych ofert Black Friday 2020 będzie dostępna w Internecie. Do najczęściej kupowanych produktów, w które klienci zaopatrują się w tym dniu, można zaliczyć z pewnością: 

 • laptopy, 
 • telefony komórkowe, 
 • sprzęt AGD, 
 • perfumy, 
 • książki,
 • kosmetyki, 
 • telewizory, 
 • konsole do gier, 
 • zegarki, 
 • zabawki, 
 • akcesoria sportowe. 

Black Friday to jeden z najlepszych momentów na odświeżenie swojej szafy lub teżąŻkompleksowe wyposażenie domu. Warto jak zawsze pomyśleć o swoich dzieciach i zapoznać się z ofertami zabawek na Black Friday. Tuż poąŻBlack Friday przypadają przecież święta Bożego Narodzenia, do których można się danie przygotować iąŻzaoszczędzić sporo pieniędzy. Podczas szału wyprzedaży na spore zyski mogą liczyć takie branże, jak: elektroniczna, budowlana, kosmetyczna, motoryzacyjna, odzieżowa, obuwnicza czy też rozrywkowa. 

Black Friday – na jakie nowości produktowe można liczyć w 2020 roku? 

W czasach koronawirusaąŻnajbezpieczniejszą formą robienia zakupów są zakupy internetowe. Warto wziąć to pod uwagę w trakcieąŻBlack Friday, aby zminimalizować ryzyko zakażenia i nabyć wartościowe towary w krótkim czasie. Nowościami produktowymi w 2020 roku będą wszelkie akcesoria higieny osobistej, środki dezynfekujące czy też maseczki ochronne. Do tej pory popyt na takie produkty podczasąŻBlack Friday nie był zbyt duży. Nie zabraknie oczywiście modeli telefonów komórkowych, laptopów czy też telewizorów. Koniecznie sprawdź także przeceny sprzętu AGD do domu. Nowa lodówka, pralka, a może ekspres do kawy? Warto być czujnym i uważnie śledzić promocje.ąŻ 

Black Friday – bezpieczne zakupy przez Internet. Na których producentów zwracać uwagę? 

Black Friday 2020 to przede wszystkim bezpieczne zakupy przez Internet, dzięki czemuąŻnie będzie się miało kontaktu z innymi osobami i nie narazi się na zarażenie koronawirusem. Zamówienie dotrą do zainteresowanych osób w ekspresowym tempie, a skorzysta na tym przede wszystkim domowy budżet. To szczególnie przydatna opcja dla osób starszych, które boją się opuszczać swoje mieszkanie w czasach niebezpiecznego wirusa.ąŻ 

W trakcieąŻBlack Friday 2020 warto zwrócić uwagę na produkty takich producentów, jak: Xiaomi, LG, Samsung, L'Oreal Paris, Maybelline, Suunto oraz Huawei. 

Black Friday 2020 na Ceneo.pl – sprawne, bezpieczne i udane zakupy 

PodczasąŻBlack Friday 2020 warto udać się przede wszystkim na Ceneo.pl, gdzie dokona się sprawnych, bezpiecznych i bardzo udanych zakupów.ąŻNa Ceneo.pl zainteresowani znajdą najlepsze promocje oraz przeceny naąŻBlack Friday, z których będą mogli skorzystać wraz ze swoją rodziną oraz znajomymi. Ponadto użytkownicy będą mogli porównać wszystkie dostępne oferty i zapoznać się z rzetelnymi opiniami innych osób. Wyeliminuje to ryzyko popełnienia błędu.ąŻWszystkie najpopularniejsze produkty są odpowiednio pogrupowane i łatwe do odnalezienia. 

Warto nadmienić, iż kolejną okazją do zrobienia niezbędnych zakupów w dobrej cenie będzie Cyber Monday. To święto wyprzedaży internetowych przypada na 30 listopada.ąŻ 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.