RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

"Nowa Mazurska", czyli kolejna inwestycja Adeko Nieruchomości

 • Dodano: 2022-03-21 07:30, aktualizacja: 2022-03-28 06:00

Lokalny deweloper Adeko Nieruchomości ruszył z nową inwestycją. Przy ulicy Mazurskiej w Rudzie Śląskiej powstanie 36 budynków jednorodzinnych. Prace już ruszyły!

Osiedle domków jednorodzinnych przy ul. Mazurskiej

Inwestycja „Nowa Mazurska” zakłada budowę 36 dwukondygnacyjnych jednorodzinnych budynków o powierzchni użytkowej w wynoszącej 143.15 m2 oraz po jednym o powierzchni 87.9 i 149.1 m2. W każdym budynku znajdować się będzie od 4 do 6 sypialni, garaż, pralnia i dwie łazienki.

Inwestycja ta dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią dobrą lokalizację. Okolica jest bezpieczna i ma kameralny charakter, na osiedlu znajduje się tylko zabudowa jednorodzinna, a w bliskim otoczeniu znajdziemy las, drogi rowerowe i trasy spacerowe. „Nowa Mazurska” znajduje się niedaleko węzła A4, co sprawia, że dojazd do centrum Rudy Śląskiej i miast ościennych nie sprawia żadnego problemu. Do osiedla dojechać można z dwóch stron – od ul. Piwnej i 1 Maja.

Doświadczeni projektanci, architekci i firma wykonawcza zadbali, aby do konstrukcji budynku wykorzystane zostały tylko najwyższej jakości materiały. Wszystkie zastosowanie w projekcie materiały, rozwiązania techniczne i urządzenia mają właściwe atesty i aprobaty oraz odpowiadają normom bezpieczeństwa PPOŻ. i BHP.

Lokalny deweloper z Rudy Śląskiej

Firma Adeko działa na terenie Rudy Śląskiej i miast ościennych już od 2015 roku, przez co lokalny rynek nieruchomości nie ma przed nią żadnych tajemnic. W ramach swoich usług oferuje profesjonalne remonty, wykończenia i kompleksowe przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż.

W 2017 firma zrealizowała pierwszą komercyjną inwestycję, którą była budowa hali produkcyjnej. Zaledwie rok później ruszyła z kolejną inwestycją, tym razem na rynku budownictwa jednorodzinnego – „Mazurska 2018”, w ramach której powstały cztery domy jednorodzinne. W 2021 roku działalność rozpoczęła spółka Adeko Nieruchomości, a w niedalekiej przyszłości firma planuje kolejne inwestycje.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (11)    dodaj

 • Do Dżesi

  Na Dż my miejscowi uczciwie do emerytury robili zato momy wielkie gów///.

 • Flet

  To żeś mioł gów...iano robota hahah

 • sztympel

  Jestem mieszkańcem Halemby i dobrze znam tę okolicę. Za żadne skarby nie kupiłbym "szeregówki" w tym miejscu. Tory kolejowe, ciek wodny, podmokły teren a jak wiatr wieje z północy, północnego-zachodu to słuchamy kakofonii z autostrady... Nadmienię, że to nie antyreklama a realne spojrzenie na miejsce budowy nowego osiedla.

 • Kulok

  Sztympel sondzonc po twoi godce to ty sie nikaj nie kupisz haupy na halembie :D

 • sztympel

  Mieszkam niedaleko... stąd wiem co jest grane. Halemba jest przereklamowana, lepiej jest na Borowej Wsi.

 • Kulok

  No ja tam je spoko ino samo działka (bliżej lasu) kosztuje tyla co sam prawie cało haupa :))))

 • sztympel

  Racja, te przy lesie są dużo droższe, w innych rejonach, np. Dąbrowa czy bliżej Paniówek, Bujakowa i Chudowa są nieznacznie droższe niż te w Halembie. Problem Halemby polega na tym, że buduje się w sąsiedztwie A4, torów, kopalni, czy rzeki Kłodnicy, jedynie na Kłodnicy jest spokojniej... Pozdrawiam :-)

 • hajer

  Dziki na osiedlu gratis.

 • maszynista

  czy to tam przy tych torach z kopalni co ten pociag tam jezdzi jak szalony i trabi jak pop......y ? czy to tam? warte każdej złotówki hehehehe przez te sasiedztwo pociagu

 • kosmita

  Tylko dla kogo to ma byc,kogo wkonia robicie komu bajki faflocie,nom uczciwym ludziom,nigdy nato stac nie bedzie ibasta.

 • DŻESIKA

  Czemu w ludziach tyle zawiści? Jak Cię nie stać to nie kupuj, proste i logiczne. Wystarczy delikatne rozeznanie rynku i wiadomo w jakich cenach są aktualnie nieruchomości. Do pracy, uczciwie proszę zarobić i zakupić a nie pisać jakieś durne komentarze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.