Wiadomości z Rudy Śląskiej

Osłony balkonowe są coraz częściej wybierane: dlaczego tak się dzieje?

  • Dodano: 2023-08-30 11:15

Firma Cover-IT ma coraz więcej klientów, którzy decydują się na nowoczesne osłony balkonowe. Dlaczego warto dołączyć do tego stale powiększającego się grona? Co zapewniają nasze osłony balkonowe? Czym się charakteryzują?

Większa prywatność i swoboda na swoim balkonie

Wiele osób lubi spędzać czas na swoich balkonach. Niekiedy takie miejsca, które docelowo mają służyć odpoczynkowi, powodują sporo frustracji i zdenerwowania...

Wszystko przez wścibskich sąsiadów (oczywiście, nie każdy takich ma, ale taki problem jednak występuje), którzy czasami nawet nie kryją się z tym, że bardzo ich interesuje to, co akurat robimy w swoim wolnym czasie.

Nie da się ukryć, że jest to coś, co warto wyeliminować. Aby np. móc po pracy swobodnie odpocząć, a nie zamartwiać się sąsiadami, czy przechadzającymi się nieopodal pieszymi (jeśli chodzi o mieszkania położone stosunkowo nisko).

Nasze osłony balkonowe pozwalają raz na zawsze wyeliminować ten problem! Są one bardzo profesjonalnie, starannie wykonane. Z materiałów, które nie prześwitują, dlatego możesz liczyć na większą prywatność i tym samym swobodę w tym, co chcesz robić u siebie na balkonie. Dzięki naszemu asortymentowi będziesz żył na własnych zasadach.

Mając nowoczesne, szczelne osłony balkonowe możesz komfortowo czytać książki, słuchać muzyki, rozmawiać, leżeć na leżaku itp.

Ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi

Oczywiście, jest ona zapewniana w pewnym zakresie. Niemniej jednak możesz na nią liczyć. Nasze osłony balkonowe są bardzo solidne i wytrzymałe. Nie brakuje im odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne (chodzi o opady, wiatr, grad itd.). Jest to ważne - na skutek tego nie musisz wymieniać tych produktów np. co jeden rok. To rozwiązanie na długie lata, a nie na jedno lato!

Odpowiednio zamontowane osłony balkonowe z Cover-IT są bardzo szczelne i gwarantują prywatność. Przy okazji to ochrona np. przed wiatrem. To nie jest tak, że w ogóle nie będziesz go czuć - podmuchy będą jednak mimo wszystko mniej dawać się we znaki. Dodatkowo nasz asortyment nie przepuszcza światła, co oznacza też pewną ochronę przed tym aspektem.

Nasze produkty są nowoczesne i uniwersalne

Firma Cover-IT oferuje przydatne osłony w rozmaitych, standardowych gabarytach. Pasują one jak ulał do różnych balkonów, jak i tarasów.

Zdajemy sobie sprawę, że czasami klienci mają specyficzne balkony o dość nietypowych gabarytach. Należysz do tego grona? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Przedstaw nam wymiary swojego balkonu oraz oczekiwania. Warto dodać, że firma Cover-IT wykonuje na co dzień osłony balkonowe także na zamówienie. Co ciekawe, jesteśmy w stanie zrealizować asortyment mający nawet 25 m długości. Jak widzisz, dla nas w tym temacie nie ma rzeczy niemożliwych.

Jeśli zależy Ci na czasie, to będziesz zadowolony. Oczywiście, szybciej jesteśmy w stanie dostarczyć osłony balkonowe o standardowych gabarytach. Jak jednak zdecydujesz się na produkty na zamówienie, to także otrzymasz je w mig, chociaż tutaj oczywiście trzeba uzbroić się w nieco więcej cierpliwości.

Prosty i szybki montaż

Obawiasz się o wykonanie tego zadania? Zupełnie niepotrzebnie. Asortyment firmy Cover-IT jest bardzo nowoczesny także na tej płaszczyźnie. Nie musisz zatem posiadać żadnych specjalnych kwalifikacji, czy zaawansowanych narzędzi i akcesoriów.

Co ważne, tutaj nie ma konieczności np. przeplatania maty pomiędzy poszczególnymi szczebelkami itp. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i dokładnie. A zaraz potem możesz cieszyć się z rozmaitych plusów wynikających z posiadania takiego asortymentu.

Wiedz, że każda osłona ma specjalne otwory. Są to oczka kaletnicze, które zostały zabezpieczone metalową obwódką. Ma to za zadanie chronić matę przed rozdarciami i innymi uszkodzeniami. Te oczka są rozmieszczone co 50 cm. Dzięki temu możesz liczyć na to, że wszystko będzie idealnie przylegało po wykonaniu prostego montażu. Ma to znaczenie nie tylko pod kątem poprawnego działania, ale także walorów wizualnych.

Nasi klienci otrzymują również opaski zaciskowe, które są wykonane z tworzywa sztucznego. Tak naprawdę trzeba je jedynie przepleść przez otwór i fragment balustrady. To wystarczy, aby uporać się z wykonaniem tego zadania. Prawda, że proste?

Bezproblemowe czyszczenie

Banalna jest także sama pielęgnacja. Oczywiście, osłony balkonowe są narażone na kurz, błoto, opady atmosferyczne, pył, odchody ptaków itd.

Na szczęście nie musisz koniecznie stosować specjalistycznych i zarazem drogich środków czystości. W praktyce wystarczy jedynie ściereczka lub gąbka oraz woda i mydło. Dzięki temu uporasz się z rozmaitymi zabrudzeniami. Skutecznie i przy okazji bardzo szybko.

Co ważne, aby wykonać tę czynność, nie musisz nawet zdejmować osłony balkonowej z balustrady. Jeśli jednak wolisz doprowadzić ją do czystości np. w łazience, to nie ma żadnego problemu. Trzeba jedynie przeciąć opaski zaciskowe i gotowe.

Osłony balkonowe są coraz częściej wybierane: dlaczego tak się dzieje?

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj

  • Allo Allo

    Ciekawy artykuł. Właściciel firmy z urzędu?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.