Wiadomości z Rudy Śląskiej

Planujesz ogrodzić działkę? Sprawdź ogrodzenia panelowe od producenta

  • Dodano: 2021-07-28 07:00, aktualizacja: 2021-07-26 10:27

Trwałe i estetyczne ogrodzenia panelowe to dziś bardzo pożądany towar, z którego budowane są płoty. Powstają one w otoczeniu prywatnych domów, ale również siedzib firm, zakładów produkcyjnych oraz instytucji. Ofert sprzedaży tego typu płotów jest bardzo dużo, jednak nie zawsze są one warte uwagi. Dlaczego zatem lepiej kupić ogrodzenie od producenta?

Markety budowlane kuszą nas co chwila jakimiś promocjami. Szczególnie teraz, kiedy przywitaliśmy kalendarzową wiosnę, widzimy oferty na narzędzia ogrodowe, wyposażenie, a także płoty. Z ekranów telewizorów, reklam w internecie, czy też gazetek trafiających do naszych skrzynek pocztowych dowiadujemy się o hiper promocji na ogrodzenie panelowe. Hasła typu „najtaniej” lub „tak tanio jeszcze nie było” przyciągają wzrok. Jednak, gdy przychodzi do sprawdzenia jakości takiego produktu, to pojawia się szereg zastrzeżeń. Wśród nich cena jest jedyną zaletą. Wtedy też zaczynamy doceniać towar dostępny bezpośrednio od producenta ogrodzenia panelowego. Czym się różni jego oferta od marketu budowlanego?

Dlaczego warto kupić ogrodzenie panelowe od producenta?

Zanim udamy się do producenta ogrodzenia, przeważnie sprawdzamy ofertę marketów budowlanych oraz innych sklepów. Rozczarowanie tym, co zastajemy, prowadzi nas jednak do firmy, która stworzyła interesujący nas towar.

Pełnowartościowy produkt

Już na pierwszy rzut oka zauważymy różnicę między przęsłami dostępnymi u producenta a tymi z marketu. Będą one grubsze, pokryte większą warstwą cynku. Nie doświadczymy na nich odprysków, czy też innych uszkodzeń. Szczególną uwagę należy przykuć również do połączeń drutów, gdzie nie stwierdzimy obecności ubytków. To bardzo ważne z punktu widzenia trwałości i odporności na korozję. Jakość w przypadku producenta ogrodzenia panelowego zawsze stoi na pierwszym miejscu w hierarchii wartości. Dla kontrastu, w markecie możemy spotkać się z produktem poobijanym, uszkodzonym, a także takim, który po kilku latach będziemy zmieniać, bo nie przetrwa próby czasu.

Atrakcyjna cena i oferta

Niewątpliwie cena jest kwestią zawsze najbardziej przekonującą do zakupu w markecie budowlanym. Kuszą one licznymi promocjami oraz gratisami w stylu: kup 15 przęseł, a dostaniesz worek ziemi za darmo. Musimy być świadomi, że istotny jest tutaj stosunek ceny do jakości. W tym przypadku niski koszt zakupu oznacza problemy z trwałością produktu lub jego wykonaniem. U producenta z kolei towar jest nieznacznie droższy, a niekiedy nawet w takiej samej cenie. Nie otrzymamy może worka ziemi gratis, ale za to lepszy jakościowo płot. Oferta w tym zakresie również będzie znacznie bogatsza - uzupełniona o malowanie proszkowe oraz profesjonalny montaż. Ważną kwestią jest również dostępność. U producenta zobaczymy wszystkie możliwe modele z jego oferty. W markecie budowlanym za to dostaniemy niewielką jego część - pamiętajmy, że są tam także inne produkty, a nie same ogrodzenia.

Fachowe doradztwo

Tym elementem, który również przechyla szalę na rzecz producenta, jest fachowe doradztwo. Kto wie więcej o ogrodzeniu panelowym niż osoba, która je stworzyła? Raczej nikt. Kupując towar bezpośrednio od producenta, otrzymamy zatem liczne wskazówki, a także doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania. Wszystko po to, abyśmy cieszyli się płotem przez wiele długich lat i nie musieli go co chwila zmieniać lub naprawiać. W markecie budowlanym uzyskamy ułamek tych informacji. Pracownicy będą bardzo się starać przekazać nam całą swoją wiedzę, ale muszą się oni znać także na innych produktach z oferty sklepu. Zatem dane na temat ogrodzenia panelowego mogą być w pewnym stopniu ograniczone.

Sprawdź ogrodzenia od producenta Eurofance: https://eurofance.pl/

Podsumowanie

Czy zatem lepiej udać się do marketu, czy do producenta po ogrodzenie panelowe? Odpowiedź może nasuwać się już sama. Producent zaoferuje nam więcej za takie same lub nieznacznie większe pieniądze. Otrzymamy lepszy produkt z możliwością jego montażu przez fachową ekipę. Zyskamy również cenną wiedzę, która pomoże nam wybrać najlepszy model płotu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.