RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Prowadzisz działalność w Rudzie Śląskiej? Dodaj firmę do katalogu i sprawdź ile zyskasz!

  • Dodano: 2022-02-26 08:45, aktualizacja: 2022-02-26 08:56

Wspieramy rudzki biznes! Od 20 lat rozwijamy Katalog firm i instytucji w portalu www.RudaSlaska.com.pl. Jeśli prowadzisz działalność w naszym mieście, może się w nim znaleźć także Twoja firma. Na wirtualnej prezentacji umieścimy nie tylko adres, numer telefonu czy logo firmy. W naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów prezentacji. Twoja firma może zyskać zupełnie nowych klientów, stałych czytelników portalu RudaSlaska.com.pl!

Promuj swoją firmę w Internecie! 
Wykorzystaj nasz katalog firm!

Od lat zależy nam na wsparciu lokalnego rynku, dlatego stworzyliśmy Katalog firm i instytucji z Rudy Śląskiej. Naszą ideą jest publikacja zawsze aktualnych informacji w prostej i czytelnej formie. Każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność w naszym mieście może dodać do Katalogu swoją firmę. Efekt? Uruchomienie profesjonalnej wizytówki internetowej w Katalogu portalu, który jest dostępny dla mieszkańców całego miasta, a także miast ościennych. 

Prezentacja bezpłatna czy rozszerzona? Wybierz najodpowiedniejszą formę!

Dodaj swoją firmę do Katalogu Firm portalu RudaSlaska.com.pl. Wybierz prezentację bezpłatną lub rozszerzone formy w korzystnej cenie.

Jakie są zalety korzystania z Katalogu Firm?

W darmowej wizytówce wyświetlają się dane teleadresowe firmy, takie jak adres, numery telefonów, a także godziny otwarcia, logotyp firmy oraz mapa dojazdu. Rozszerzona prezentacja różni się od darmowej między innymi brakiem ograniczeń w ilości opisu firmy i produktów, możliwością dodania 10 zdjęć, przekierowaniem na stronę www i profil na Facebooku. To nie wszystkie zalety prezentacji. Szczegółową specyfikację wpisu możesz sprawdzić TUTAJ.

Dodaj firmę

Dodaj firmę do właściwej kategorii!
Co zyskujesz? 

Katalog firm i instytucji to jedna z najczęściej odwiedzanych podstron w portalu. Został podzielony na 17 głównych kategorii (i mnóstwo podkategorii!), dzięki czemu będziesz miał możliwość dodania swojej firmy do odpowiedniej branży. To z pewnością sprawi, że potencjalni klienci dużo szybciej odnajdą właśnie Twoją działalność. 

Prezentacja w katalogu daje możliwość dotarcia do użytkowników, którzy szukają firm o podobnym profilu, a zarazem doskonały sposób na skuteczną reklamę Twojej firmy wśród lokalnej społeczności!

Dodaj firmę

Dbamy o wysokie pozycje naszego Katalogu w Google, dzięki czemu prezentacje mogą zyskać mnóstwo dodatkowych odwiedzin właśnie z wyszukiwarki. O statystykach prezentacji systematycznie informujemy :) 

Zbieraj polecenia zadowolonych użytkowników

Premiujemy firmy najczęściej oceniane przez swoich Klientów. Zachęcamy naszych użytkowników, a klientów rudzkich firm, do dodawania poleceń i gwiazdek. Dzięki temu Twoja firma może zyskać renomę i przyciągać zupełnie nowych klientów! 

 
 
Każda pozytywna opinia sprawi, że prezentacja firmy będzie wyświetlała się wyżej w naszym katalogu – a co za tym idzie – większa ilość potencjalnych klientów może znaleźć się na Twoją firmę. 
 

Ranking firm

Nie zwlekaj! Dodaj prezentację swojej firmy do Katalogu!

Dodaj firmę


Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.