Wiadomości z Rudy Śląskiej

Silnet uruchamia galerię Rudy Śląskiej !

  • Dodano: 2005-09-06 12:11, aktualizacja: 2005-09-09 09:01

Zapewne niektórzy z odwiedzających nasz portal zdążyli już zauważyć, że pojawił się nowy dział - Galeria. Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji tam zajrzeć, serdecznie zapraszamy.

W Galerii zamieszczane są zdjęcia z różnych zakątków Rudy Śląskiej. Dzięki firmie Silnet, autorowi zdjęć, Rudzianie będą mogli łatwiej odnaleźć interesujące ich miejsca, a użytkownicy spoza Rudy Śląskiej - przekonać się  na własne oczy jak nasze miasto wygląda.

Kliknij aby powiększyć!Aby ułatwić poruszanie się po Galerii, dział podzielono na kilkadziesiąt kategorii i podkategorii, które obejmują, między innymi: urzędy, instytucje i firmy miejskie, kulturę i sztukę, czy krajobraz miasta. Przejrzysty podział oraz dodanie linków do prezentacji firm znajdujących się w katalogu portalu Ruda Śląska, ma na celu ułatwienie odnalezienia informacji o danej instytucji.

Kliknij aby powiększyćDotychczas galeria zawiera około 300 zdjęć, jednakże będzie sukcesywnie uzupełniana. Jednocześnie apelujemy o przyłączenie się do uzupełniania galerii. Jeśli posiadają Państwo interesujące zdjęcia Rudy Śląskiej  prosimy o kontakt pod adresem redakcja@rudaslaska.com.pl.