Katalog firm

dodaj firmę

DARIA - Nauka Jazdy Ruda Śląska

Logo DARIA - Nauka Jazdy Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. 1 Maja 291
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: nieczynne
 • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
 • Wtorek: kontakt telefoniczny
 • Środa: kontakt telefoniczny
 • Czwartek: kontakt telefoniczny
 • Piątek: kontakt telefoniczny
 • Sobota: kontakt telefoniczny
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

 

 

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OSK DARIA

 

!! STARTUJEMY Z NOWYM KURSEM !!

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 12 stycznia o godzinie 18.00

 w sali wykładowej przy ul. 1-go Maja 291.

Na spotkaniu będzie obecny lekarz, cena badań 200 złoty. 

 

 

INFORMACJE I ZAPISY:

Daria Januszkiewicz

Telefon:  + 48 692 933 222 

!! ZAPISY ON-LINE !!

http://www.oskdaria.pl

 

!! CENA KURSU PODSTAWOWOEGO TO  2700 PLN 

Kurs podstawowy obejmuje 30 godzin jazd i 30 godzin teorii.

30 godzin wykładów teoretycznych w tym również 4 godziny szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych z ratownikiem medycznym, egzamin wewnętrzny teoretyczny.

30 godzin nauki jazdy, egzamin wewnętrzny praktyczny. 

Każdy z naszych kursantów przechodzi obowiązkowe badania lekarskie - badania są dodatkowo płatne 200 PLN, można je wykonać na spotkaniach organizacyjnych.

Każdy kursant otrzymuje od nas materiały szkoleniowe, podręcznik z objaśnieniami + testy obowiązujące na egzaminie w wersji drukowanej.

Jazdy odbywają się zawsze w godzinach dogodnych dla kursantów od godziny 7:00 do 22:00 (w tym soboty i niedziele).

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych godzin jazd, jeżeli czujesz że jest tak potrzeba. 

Dodatkowa godzina jazd - 100 PLN

 


 

 

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy nowoczesną efektywną szkołą nauki jazdy. Nasz ośrodek świadczy usługi o najwyższej jakości. Zdobyliśmy uznanie wielu kursantów. Zadowolenie i pozytywne opinie naszych absolwentów motywują nas do rozwoju i ciągłej pracy. Szkolimy kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii „B”, jeśli szukasz szkoły, dzięki której kurs prawa jazdy będziesz wspominał z prawdziwą przyjemnością, a do egzaminu podejdziesz spokojnie, pewny swojej wiedzy, to jesteś na właściwej stronie. Nasi instruktorzy są nie tylko świetnymi kierowcami z dużym doświadczeniem, ale też cierpliwymi nauczycielami. Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą wykładową oraz dwoma placami manewrowymi, które doskonale ułatwią naukę poprawnego manewrowania.

 

 

Numer konta bankowego: Santander Consumer Bank

93 1090 2037 0000 0001 3186 7443

OSK "DARIA" Daria Januszkiewicz

41-710 Ruda Śląska ul. Igo Maja 291

Telefon: + 48 692 933 222

Telefon: + 48 698 916 180
E-mail:  biuro@oskdaria.pl

Załączniki do pobrania:

Galeria

Polecenia (148)

Dodaj polecenie
 • Polecam DARIA - Nauka Jazdy. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • Super szkoła. Profesjonalnie przeprowadzone zajęcia teoretyczne z Panem Ireneuszem Januszkiewiczem. Jazdy z moją ukochaną Panią Grażyną, ostoją spokoju.Uważam, że warto zapisać się właśnie do,, Darii "na kurs.Polecam serdecznie! Dzięki tym wspaniałym ludziom zdałam za pierwszym razem. DZIĘKUJĘ!!!!!

  Data skorzystania z usługi:   2019-03-04

 • Gorąco polecam szkołę jazdy. Uczyłem się jeździć z Panią Daria. Jest rewelacyjna w tym co robi. Świetnie tłumaczy, ma super podejście do kursanta. Egzamin oczywiście zdany! POLECAM !!!

  Data skorzystania z usługi:   2019-01-28

 • Profesjonalnie przeprowadzone zajęcia teoretyczne z Panią Beatą. Jazdy z Panem Sławkiem były bardzo przydatne i pomocne. Egzamin praktyczny i teoretyczny zdany na pierwszym razem :). Najlepsza szkoła jaka może być. Serdecznie polecam 😊

  Data skorzystania z usługi:   2018-02-23

 • Bardzo dobry OSK. Cena za kurs przystępna, a jakość bardzo wysoka. Jeździłam z Panią Darią, która świetnie potrafi wytłumaczyć co i jak, zmotywować kiedy trzeba i upomnieć kiedy trzeba. Atmosfera miła, kursant nie czuje presji. Prawko już zdane, jestem zadowolona :)

 • Szkoła godna polecenia, pełen profesjonalizm , zaangażowanie,cierpliwość . Szczególne podziękowania dla mojej wspaniałej instruktorki pani Grażyny , dzięki której egzamin zdałam za pierwszym razem 03,03,2017.

 • Profesjonalizm, przecudowna atmosfera, bezstresowe przygotowanie do Egzaminu Państwowego - gwarantowane! Serdeczne podziękowania dla Pani Darii za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu! :] Polecam serdecznie! :)

 • Teoria z panią Beatą po kursie była w jednym palcu, natomiast jazdy z panią Darią były wprost perfekcyjnie. Nie wyobrażam sobie innej osoby, która potrafiła by nauczyć tak dobrze jeździć jak wlasnie pani Daria. Oczywiście egzamin zdany z pierwszym razem :3 Polecam serdecznie :D

 • Szczerze mówiąc, nie wiem czy istnieje lepszy wybór niż OSK "Daria". Według mnie jest to najlepszy ośrodek, który mogłam sobie wybrać. Teoria z Panią Beatą po prostu jednym słowem "the best", a praktyka odbywa się z najlepszymi szkoleniowcami, jakich można sobie wymarzyć. Ja osobiście byłam przygotowywana do egzaminu przez Panią Darię i dzięki jej staraniom, wiedzy i umiejętnościom zdałam egzamin w Bytomiu za pierwszym razem. Z całego serca polecam OSK "Daria", to ośrodek godny polecenia. :D

12345następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.