Wiadomości z Rudy Śląskiej

Sklep z dodatkami PrestaShop

  • Dodano: 2021-12-13 11:00, aktualizacja: 2022-01-27 10:37

W witrynie sklepu internetowego x13 znajdziecie rozwiązania webowe prosto od polskich deweloperów. Moduły, szablony, identyfikacje czy funkcjonalne modyfikacje są w zasięgu twojej ręki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz setki rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb twojej witryny. Moduły, którymi dysponujemy usprawnią skutecznie pracę twojej strony internetowej. Dysponujemy rozwiązaniami, dzięki którym stworzysz ciekawe lookbooki i aranżacje dla swoich podstron, zaprojektujesz nowoczesny wygląd twojego sklepu, ustawisz funkcje wyskakujących okienek typu POP-UP oraz wiele innych. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz z łatwością wyeliminować błędy pojawiające się w zamówieniach i zadbać o pełną satysfakcję twoich klientów. Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od ponad dziesięciu lat, w tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy często do nas wracają. Zależy nam na dopasowaniu oferty to wymagań dynamicznie zmieniającego się rynku oraz indywidualnych wymagań naszych klientów. 

Moduły PrestaShop 

Moduły prestashop to rozwiązania, które z powodzeniem ułatwią pracę tobie i twojemu zespołowi. Za sprawą naszych modułów usprawnisz proces składania zamówień oraz wysyłki na stronie twojego sklepu. Nie musisz się już martwić o statystyki i wyświetlenia twojej strony internetowej, te kompleksowe rozwiązania pomogą ci zyskać wysokie miejsce w rankingach klikalności google i sprawią, że twoja strona będzie wysoko pozycjonowana. Moduły umożliwiają tworzenie dopasowanych pod SEO, kreatywnych treści oraz interaktywne zarządzanie wyglądem twojej witryny. Jeżeli szukasz odpowiedniego modułu dla swojego sklepu, zapoznaj się z ofertą dostępną na X13.pl, dysponujemy setkami różnorodnych rozwiązań, które podzieliliśmy na kilka odrębnych kategorii, takich jak: Marketing, Administracja, Społecznościowe i inne. Zainstaluj moduły szybko i sprawnie, wprost z panelu administracyjnego i zacznij działać.   

Integracje PrestaShop 

Na naszej stronie czekają na ciebie oryginalne integracje przygotowane przez nasz zespół ekspertów. Dzięki tym kompleksowym rozwiązaniom zaoszczędzisz sporo czasu oraz rozbudujesz system w sposób efektowny oraz funkcjonalny. Dysponujemy rozwiązaniami, które ułatwią ci wystawianie przedmiotów na Allegro i przeprowadzanie tam aukcji. Za pomocą integracji Prestashop z subiektem twój program magazynujący błyskawicznie importuje zamówienia do przetwarzania i eksportuje je do sklepu. Z łatwością dokonujesz importu tysięcy nowych produktów z wielu różnych hurtowni, wprost do twojego sklepu z integracją prestashop z hurtowniami. Zapoznaj się z naszą ofertą w pełni zautomatyzowanych i funkcjonalnych pakietów. 

PrestaShop Lookbook 

Interaktywny lookbook prestashop pomoże stworzyć nowoczesny wygląd w witrynie twojego sklepu internetowego. Klienci odwiedzający twój sklep mogą swobodnie przejść z prezentowanego lookbooka do produktów, które ich zainteresowały. Lookbook w estetyczny sposób eksponuje produkty dostępne na stronie twojego sklepu, a w pełni zautomatyzowane menu pozwala tworzyć go, według twoich własnych wymagań. Dysponujemy szerokim zakresem kategorii, dla których stworzysz swoją kompozycję, takich jak: uroda, dom, moda czy kolekcje produktów. Sam możesz decydować jakie produkty znajdą się w twoim lookbooku. Rozwiązanie umożliwia umieszczenie przygotowanej przez nas ekspozycji w dowolnym miejscu na naszej stronie oraz w wielu miejscach naraz. 

Modyfikacje oraz szablony PrestaShop 

Daj swoim klientom możliwość jeszcze szybszego dokonywania zakupów oraz zapoznawania się z proponowaną na twojej stronie ofertą. Modyfikacje Prestashop to oryginalne rozwiązania webowe, które pozwalają zmieniać elementy graficzne twojej witryny, zwiększają funkcjonalność twojej strony oraz sprawiają, że szata graficzna twojego sklepu staje się nowoczesna i atrakcyjna dla klientów. Szablony prestashop w atrakcyjnych cenach, zostały dopasowane do potrzeb wielu branż, obecnie funkcjonujących na naszym rynku. Wybór szablonu prestashop to jakościowe rozwiązanie w dobrej cenie, które błyskawicznie zainstalujesz, prosto z panelu naszego sklepu. 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.