Wiadomości z Rudy Śląskiej

W jaki sposób strona Cryps pomoże w działaniu na rynku kryptowalut?

  • Dodano: 2021-10-25 09:45

Kryptowaluty to znakomity sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Dla wielu jest tu jedyne źródło utrzymania. Zanim jednak postawi się swoje oszczędności warto mieć rozeznanie w rynku. Pomóc w tym mogą strony internetowe w rodzaju Cryps, które dostarczają wielu wartościowych informacji. Można tutaj także kupić kryptowaluty dzięki wygodnemu kantorowi. W czym może jeszcze pomóc portal? 

Porównywanie różnych giełd 

Cryps.pl to świetny portal do porównywania różnych giełd kryptowalut. Ładnie przedstawiony ranking pokazuje, które z nich najlepiej odbierane są przez poszczególnych użytkowników. Ma to wielkie znaczenie w kontekście bezpieczeństwa swoich pieniędzy. Niesprawdzone giełdy znajdują się na niskich miejscach zestawienia. Przyznawane są tu także różne odznaczenia, które wyróżniają je na tle innych. W przypadku gate.io jest to brak ataków hakerskich, brak poważnych incydentów zdaniem klientów oraz pełne KYC. W takich wypadkach należy uważać na giełdy, które podają dane organom podatkowym. 

Każda giełda jest tutaj oceniona w skali 1-5 przez użytkowników. Osobny rating prowadzi Cryps, który przyznaje 4 kategorie jakości, od "A" do "D", gdzie najlepsza jest ta pierwsza. Wpływa na to wiele czynników, takich jak bezpieczeństwo użytkowników czy ilość ataków hakerskich. W rankingu podawany jest również obrót danej giełdy w ciągu ostatnich 24 godzin. Znaleźć tu można również waluty, w jakich można inwestować pieniądze oraz odnośniki do poszczególnych stron internetowych. 

Kantor kryptowalut 

Na stronie Cryps można również swobodnie wymieniać kryptowaluty. Wszystko dzięki prostemu w użyciu kantorowi. Zakup uzależniony jest w zależności od wkładu początkowego. Inne zasady panują przy kwocie poniżej i powyżej 1000 złotych. W tym pierwszym przypadku wszystko dzieje się anonimowo, bez podawania danych. Płatność potwierdzana jest za pomocą SMSa. W przypadku transakcji powyżej 1000 złotych wymagane jest podanie adresu e-mail. Kupno może dotyczyć wielu różnych kryptowalut. Mowa zarówno o popularnych Bitcoinach (BTC), Tetherach (USTD), Binance'ach (BNB), jak i mniej popularnych Alice (ALICE) czy Avalanche (AVAX). Wystarczy jedynie podać kwotę, a następnie postępować zgodnie z poleceniami strony. 

Inne usługi portalu 

Na Cryps.pl można znaleźć wiele ciekawych informacji, dotyczących aktualnych giełd. Nie brakuje tu artykułów, które starają omawiać się aktualne tematy dotyczące kryptowalut. Tematyka zresztą jest znacznie szersza i można znaleźć też wiele ciekawostek ze świata finansów. Na górze strony nieustannie podawane są aktualne kursy walut. Ciekawym działem jest zakładka "Ostrzeżenia", gdzie podawane są aktualne nietypowe sytuacje ze świata giełd, takich jak włamania czy przeciek informacji klientów. Bardzo przydatnymi informacjami są "podsumowania dnia", które pozwolą zorientować się w aktualnych kursach, zwyżkach i spadkach. Osobnym działem są również "Wydarzenia", gdzie podaje się kolejne odsłony "Crypto Festu" "Krypto Silesii" czy innych spotkań społeczności związanych z rynkiem kryptowalut. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.