Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wręczenie "Obiektywów Sfery"

  • Dodano: 2006-11-12 19:24

"Obiektywy Sfery" to nagrody i wyróżnienia dla osób, firm i instytucji, które na co dzień współpracują z Telewizją Sfera.

Statuetki wręczane są w czterech kategoriach: “Przyjaciel Sfery”, “Wydarzenie w obiektywie”, “Sponsor Sfery” i “Honorowy Obiektyw”.
W każdej kategorii jest pięciu nominowanych - wszyscy, nie tylko zwycięzcy, otrzymują statuetki, które są nie tylko miłą pamiątką z tej uroczystości ale jednocześnie mobilizacją do ubiegania się o zwycięstwo w kolejnych latach. Jako, że SferaTV wraz z firmą Elsat i Sileman tworzą Konsorcjum Śląska Grupa Multimedialna, swoje nagrody otrzymują także abonenci Elatu i klienci Sileman.

"Obiektywy Sfery" to nie tylko nagrody ale także impreza rozrywkowa. W roku ubiegłym Wielkiej Gali towarzyszył pokaz mody przygotowany przez Agencję Modelek i Modeli Eblis z Chorzowa. W drugiej części wystąpił kabaret „Nołnejm”. Gościem był Paolo Cozza Włoch znany z programu „Europa da się lubić”.
Całość na żywo mogli oglądać widzowie Telewizji Kablowej Elsat.

Impreza ta na stałe wpisała się już do kalendarza ważnych wydarzeń miejskich tym bardziej, że firm, instytucji i osób prywatnych, współpracujących z Telewizją Sfera, którym należy się wyróżnienie w Rudzie Śląskiej nie brakuje. A "Obiektywy Sfery" to pierwsze nagrody medialne w historii miasta.

W tym roku "Obiektywy Sfery" odbędą się 18 listopada w sali Miejskiego Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej. Całość odbywać się będzie w rytm muzyki hiszpańskiej. Zachęcamy państwa do współpracy…

Izabela Piotrowska-Grosse