Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wzruszające podziękowania dla rodziców - co sprawi, że ta chwila będzie niezapomniana?

  • Dodano: 2021-12-24 11:15, aktualizacja: 2021-12-26 21:10

Zaślubiny i uroczystość weselna zazwyczaj upływają wśród wzruszeń i pięknych chwil. Jedną z nich bez wątpienia są podziękowania dla rodziców. Wasi najbliżsi - chociaż nigdy się o to nie upomną - na pewno docenią wasz gest i prezenty, które od was otrzymają. Co będzie stosowne dla podkreślenia tego niezwykłego momentu? Poznajcie kilka sprawdzonych pomysłów!

Czułe podziękowania rodzicom podczas wesela – list

Kiedy ostatnio któreś z was otrzymało list? Poruszające emocje, jakie towarzyszą podczas czytania kolejnych linijek tekstu, zostają w pamięci i sercu na długo. Dlatego świetnym pomysłem na wzruszające podziękowania dla rodziców jest przygotowanie bardzo osobistego, pełnego wspomnień i ciepła listu. Zapewne każde z was będzie chciało go odczytać w trakcie podziękowań. List jest ujmującą formą wyrażenia wdzięczności. Łatwiej go przeczytać niż zapanować nad emocjami np. w trakcie przemówienia. Treść zapisana na pięknej kartce papieru jest równie wiarygodna i szczera.

 
Podziękowania dla rodziców w formie dyplomu 

Podziękowania dla rodziców w formie remake'u ich filmu weselnego

Czy wiecie, gdzie Wasi rodzice trzymają kasety (może w nielicznym przypadku płyty) ze swoimi nagraniami ślubnymi? Ostatnio wyjątkowo szczególnym uznaniem cieszą się takie wzruszające podziękowania dla rodziców w formie urywków z ich zaślubin. Jeśli zastanawiacie się, co dać rodzicom na podziękowania, taki zlepek umiejętnie wyciętych scen będzie wyjątkowo poruszający. Oczywiście będzie to też świetna okazja, żeby wręczyć kwiaty na podziękowania dla rodziców. Inspirujące pomysły na podziękowania dla rodziców znajdziecie np. w sklepie artMA.pl.

Wiersz jako podziękowanie dla rodziców

Jeśli macie w sobie nutkę zacięcia i odrobinę kreatywności, możecie pokusić się o stworzenie wiersza. Wzruszający tekst zredagowany przez was poruszy serca rodziców i niejednego gościa. Nie musicie od razu rzucać się na dwunastozgłoskowca - wystarczą proste rymy. Poza tym postarajcie się w nim umieścić jak najwięcej emocjonalnych słów, które pasują do waszych rodziców. Własny utwór przygotowany specjalnie z myślą o najbliższych to wspaniały punkt główny podziękowań dla rodziców.

 
Podziękowanie dla rodziców - karafka w skrzynce

Co jeszcze dać rodzicom podczas wesela?

Oczywiście „główne danie” powinno zostać okraszone dodatkami, które jeszcze mocniej podkreślą waszą wdzięczność i miłość wobec rodziców. Dlatego postarajcie się zatroszczyć o najmniejsze detale podczas tej wyjątkowej dla bliskich chwili. Bardzo dobrym pomysłem są kwiaty na podziękowania dla rodziców. Szczególnie ucieszą się z nich mamy - która kobieta nie lubi dostawać prawdziwych kwiatów? Ojcowie z kolei ucieszą się zapewne z butelki ulubionego trunku, być może schowanego w ozdobną skrzyneczkę z grawerem.

Trwałe prezenty dla rodziców na podziękowania

Jeszcze jednym pomysłem są podziękowania dla rodziców ze zdjęciem. Możecie umieścić na nim fotografię, którą wasi rodzice znają i szczególnie cenią. Nie zapomnijcie też o specjalnej dedykacji. Taki prezent – np. w formie drewnianego dyplomu – może być piękną i ponadczasową pamiątką w rodzinnym domu. Niektóre pary młode decydują się na jeszcze jeden rodzaj prezentu – biżuterię. To znowu szczególny ukłon w stronę ukochanych mam. Taka grawerowana błyskotka może sprawić im wiele radości.

Prezenty dla rodziców nie są ważniejsze od podziękowań

Pamiętajcie, że wszystkie te elementy to tylko rzeczy o mniejszej bądź większej wartości. Dlatego skupcie się na tym, by zorganizować podziękowania jak najlepiej i przekazać rodzicom mnóstwo ciepłych słów wdzięczności. Przecież to was kochają najbardziej, a nie upominki.

Sylwia GerlaczekSylwia Gerlaczek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj »

  • bambinka

    bardzo ładne. My nasze podziękowania i prezenciki dla gości mieliśmy z amelia wedding :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.