Katalog firm

dodaj firmę

AVANGARDE Ruda Śląska

Logo AVANGARDE Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. 1-go Maja 339
41-709 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 8:00-19:00
 • Poniedziałek: 8:00-19:00
 • Wtorek: 8:00-19:00
 • Środa: 8:00-19:00
 • Czwartek: 8:00-19:00
 • Piątek: 8:00-19:00
 • Sobota: 8:00-14:00
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Witamy Państwa bardzo serdecznie w Studio Avangarde, jesteśmy z Wami od 2011 roku.

To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy oczekują profesjonalnych i skutecznych zabiegów z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki.

Pracujemy na bardzo dobrych kosmetykach, tj: Montibello, Artego, Bandi oraz Declare.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie zawodowe i dzięki nowym klientom mamy motywację do tego aby nadal poszerzać swoją wiedzę.

Staramy się aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni i obsłużeni w miłej i ciepłej atmosferze.

Dbamy również o dobry i stały kontakt z klientem.

 

OFERTA FRYZJERSTWO : 

Botox na włosy Loreal

Jest to lekarstwo dla nadmiernie przesuszonych, zniszczonych i porowatych włosów, które utraciły dobry stan w skutek częstego używania suszarek, prostownic oraz lokówek. Pierwszym etapem kuracji jest silnie działające serum, które wzmacnia uszkodzoną powłokę włosa. Dociera w głąb by wypełnić elastyczną budowę włosa. Drugim i ostatecznym etapem jest maska do włosów grubych lub cienkich. Ta innowacyjna metoda pozwala nam uzyskać nam efekt gładkich i zdrowych włosów ponad to przeciwdziała rozdwajaniu się końcówek. Po zastosowaniu kuracji efekt utrzymuje się na włosach do dziesięciu myć. Zabieg trwa około godziny.

Sauna Ozonowa

 Zabieg ten jest polecany włosom wysuszonym, zniszczonym farbowaniem, trwałą oraz rozjaśnianiem, napuszonych, łamliwych, rozdwajających się, matowym i bez połysku.

 

OFERTA KOSMETYKA:

Laser Lightsheer

Laser diodowy lightsheer amerykańskiej firmy lumenis jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia.  posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską agencję ds. żywności i leków a w marcu zeszłego roku lightsheer diode laser system został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji na kongresie amerykańskiego towarzystwa dermatologicznego w san francisco.

Lipocryo 

Kriolipoliza jest najnowszą metodą służącą do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg ten wykorzystuje działanie niskiej temperatury. Podczas chłodzenia tkanki tłuszczowej uzyskujemy efekty lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych.

 

Derma Roller 

Polecamy zabiegi terapii mikroigłowej 

Terapia mikroigłowa polega na nakłuwaniu skóry rollerem, co zwiększa wchłanialność substancji czynnych zawartych w serum ( kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy). Dodatkowo następuje odnowa komórkowa na poziomie naskórka i skóry właściwej, indukcja produkcji kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego. Zabieg mikronakłuwania rollerem wpływa na wyrównanie kolorytu skóry, a także rozjaśnia przebarwienia. Już po pierwszym zabiegu widoczne jest odmłodzenie skóry. 

 

Varilite Lase Diodowy 

Długość fali lasera 532 nm i 940nm. Efekt leczenia zależy od dwóch czynników: długości fali oraz zawartości w skórze związku pochłaniającego światło. Podstawowymi związkami pochłaniającymi światło są: melanina, a także hemoglobina. Laser znajduje zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń m.in. zmian naczyniopochodnych, zmian naczyń kończyn dolnych, łagodnych zmianach barwnikowych, zmianach skórnych, nieostrych stanach zapalnych trądziku pospolitego oraz usuwaniu włosów z małych powierzchni ciała.

 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Dla kogo przeznaczony jest zabieg permanentnego przedłużania rzęs?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs przeznaczone jest dla kobiet, które pragną podkreślić swoje naturalne piękno na co dzień, bądź też chcą wyglądać ładnie na szczególne okazje, takie jak śluby i inne imprezy okolicznościowe, sesje zdjęciowe, itp. Dzięki tej metodzie każdy może mieć piękne, długie i gęste rzęsy wyglądające naturalnie przez 24h/dobę.

 

Zabieg parafinowy na dłonie 

Zabieg parafinowy to świetne rozwiązanie problemu dyskomfortu skóry podczas jesiennych i zimowych chłodów. Przesuszona i zniszczona warunkami atmosferycznymi skóra wymaga wtedy dodatkowej pielęgnacji. 
Parafina nie tylko poprawia wygląd dłoni, a także stóp, ale i przywraca komfort i estetykę paznokciom. Poprawia także krążenie i pozytywnie wpływa na kości i stawy dłoni i stóp - tak więc jej działanie ogólnie poprawia stan i estetykę dłoni.

 

Manicure Hybrydowy

Każdej z nas zdarzyło się chodzić z odpryskniętym lakierem... A to ze względu na nietrwałość lakieru, a to brak czasu na wizytę u manikiurzystki, czy chociażby brak czasu na "manicure domowy". Zwykłe lakiery odpryskują po kilku dniach (a nawet godzinach!), a kiedy są trwałe, to z codziennymi obowiązkami często niestety nie mają szans. A przecież każda z nas wie, że zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka kobiety. 

 

Masaż twarzy 

Klasyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu trwa ok. 20-30 minut. Zabieg rozpoczyna się ruchami głaszczącymi, do tego dołącza się ruchy rozcierania, ugniatania, oszczypywania i modelowania. Masaż kończy się spokojnymi, głaszczącymi ruchami. Ten rodzaj masażu często jest różnicowany i dodaje się do niego np. ruchy liftingujące. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom kosmetycznym masaż jest idealnym sposobem na odżywienie i nawilżenie skóry.

 

Kwas migdałowy 

Kwas migdałowy należy do grupy kwasów AHA o działaniu złuszczającym, antybakteryjnym i przeciwstarzeniowym. W naturze kwas ten występuje w gorzkich migdałach, z których to w wyniku kontrolowanej hydrolizy otrzymuje się kwas migdałowy stosowany zarówno w kosmetyce, jak i farmacji. Wśród kwasów z grupy AHA, kwas migdałowy wyróżnia się silnym działaniem antybakteryjnym i odkażającym.

 

Sonoforeza 

Sonoforeza jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb. Umożliwia nam niezwykle intensywne i skuteczne wprowadzanie w głąb skóry substancji leczniczych i odżywczych, dlatego jest zabiegiem stosowanym i zalecanym przez lekarzy nie tylko w sferze kosmetycznej, ale również medycznej. Zabieg zwany jest również masażem ultradźwiękowym.

 

Peeling Kawitacyjny 

Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczający skórę, wykonywany przy użyciu ultradźwięków. Jest to nowoczesna metoda i stanowi alternatywę dla tradycyjnego mechanicznego czyszczenia skóry. Cały zabieg jest całkowicie łagodny i bezbolesny. Kawitacja akustyczna okazała się być bardzo korzystnym zjawiskiem, wykorzystanym do liposukcji ultradźwiękowej oraz do peelingu kawitacyjnego.Pod wpływem ultradźwięków powstają pęcherzyki gazowe, które powodują m.in. rozbijanie ciał stałych, przechodzenie dwóch nie mieszających się cieczy w stan zwany emulsją, czyszczenie i przyspieszanie reakcji chemicznych.

 

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to nowoczesna metoda mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnej głowicy diamentowej. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.Mikrodermabrazja pobudza produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu.

 

OFERTA MASAŻE:

Masaż Punktowy 

Określany także jako akupresura, jest formą bezigłowej akupunktury. Narodził się w starożytnych Chinach i stamtąd został przeniesiony do Europy. Masaż punktowy to masaż leczniczy, którego początki wywodzą się z medycyny naturalnej. Jego istotą jest dotykanie, głaskanie, uciskanie ciała bądź opukiwanie określonych miejsc na ciele człowieka, które oddziałują na cały organizm, dążąc do harmonii energii w organizmie człowieka. Są to punkty akupresurowe.

Masaż sportowy 

Jest jednym z ważniejszych elementów odnowy biologicznej, która stanowi integralną część treningu sportowego. Masaż sportowy w zależności od czasu stosowania spełnia różne funkcje.

Masaż Shantala

Wykonuje się na niemowlętach i małych dzieciach. Wywodzi się z tradycji indyjskiej. Po raz pierwszy zaostał opisany przez francuskiego położnika, pisarza i fotografa Leboyer’ a w 1976 roku w książce pt. „ Shantala. Un art. traditionnel: le massage des enfants, Seul. (Shantala. Tradycyjna sztuka. Masaż dzieci).

Masaż segmentarny

Jest skuteczny w usuwaniu zaburzeń funkcjonalnych narządów wewnętrznych. Jest również stosowany w leczeniu zaburzeń ukrwienia, chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów (RZS i ZZSK), zmian pourazowych (skręcenia, zwichnięcia, stany po złamaniach), zaburzeń czynnościowych układu nerwowego (nerwice, depresje, rwy).

Masaż klasyczny 

Masażem klasycznym nazywamy zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy do narządów wewnętrznych włącznie.

Masaż izometryczny 

Jest to rękoczyn, w którym wykorzystuje techniki masażu klasycznego, ale różni się od niego tym, że wykonywany jest na napiętych mięśniach.Zabieg ten jest wykorzystywany do odbudowy siły i masy mięśniowej bez obciążania organizmu ćwiczeniami fizycznymi.

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny jest połączeniem masażu z przyjemną i skuteczna metodą usuwania dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych, czyli z aromaterapią.Jest to masaż całego ciała i/lub w zależności od celu zabiegu masaż miejscowy.

 

Drenaż limfatyczny 

Drenaż limfatyczny (lymphatic massage) to rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Stosowanie technik przepychających - tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.To specjalny masaż: ręczny bądź wykonywany za pomocą odpowiedniego aparatu. Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki.

 

Masaż gorącymi kamieniami 

Celem masażu jest ogólne rozluźnienie, duże przekrwienie miejscowe i ogólne podniesienie podstawowej przemiany materii, ogólne oczyszczenie organizmu, zwiększenie procesów wymiany tkankowej oraz podniesienie progu odczuwania bólu.

 

Masaż bańską chińską

To specjalistyczny masaż, który działa bezpośrednio na zmienione cellulitem partie ciała. Stymuluje procesy spalania tkanki tłuszczowej i wspomaga usuwanie cellulitu. Najskuteczniejsze efekty uzyskuje się przy zastosowaniu chińskiej bańki, ponieważ jest to masaż próżniowy, który obecnie uznawany jest za najlepszą metodę usuwania cellulitu. Zabieg polega na przyssaniu bańki do ciała, a następnie stopniowym jej przemieszczaniu (przeciąganiu) po skórze w odpowiednich jej fragmentach.

 

 

Cennik i oferta Kosmetyka

HENNA

 • Henna brwi 10 PLN
 • Henna rzęs 10 PLN
 • Henna komplet  23 PLN
 • Regulacja 7 PLN 
 • Henna brwi z regulacją 13 PLN 

​NOWOŚĆ !

 • Terapia mikroigłowa dermarollerem trzy zabiegi w cenie 390 PLN 
 • Zabieg przeciwzmarszczkowy na bazie toksyny botulinowej 99 PLN ( PROMOCJA 65 PLN )
 • Zabieg przeciwzmarszczkowy z cząsteczkami złota 99 PLN ( PROMOCJA 65 PLN)
 • Zabieg przeciwzmarszczkowy na bazie śluzu ślimaka 99 PLN ( PROMOCJA 65 PLN )

​MANICURE

 • Manicure + malowanie 30 PLN
 • Manicure + french  35 PLN
 • Zabieg parafinowy na dłonie 12 PLN  (peeling, maska, maska parafinowa)

​Tipsy 65 PLN 

 • Żel na naturalnej płytce 50 PLN
 • Korekta 39 PLN
 • Manicure hybrydowy  45 PLN

​Laser diodowy Varillite

 • Zamykanie naczynek od 80 PLN
 • Depilacja laserowa od 200 PLN

​Inne

 • Przekłuwanie uszu + kolczyki  29 PLN

​Makijaże okolicznościowe

 • Dzienny 30 PLN
 • Wieczorowy  40 PLN - 50 PLN
 • Studniówkowy  50 PLN
 • Sylwestrowy  60 PLN
 • Ślubny  50 PLN
 • Ślubny (próbny)  40 PLN

​Rzęsy 110 PLN:

       Uzupełnianie: 

 • 1 tydzień 30 PLN - 40 PLN
 • 2 tydzień 40 PLN - 65 PLN
 • 3 tydzień 65 PLN - 85 PLN
 • 4 tydzień 85 PLN - 100 PLN

​Mikrodermabrazja:

 • Mikrodermabrazja  twarz 110 PLN
 • Mikrodermabrazja plecy 100 PLN
 • Mikrodermabrazja pośladki 100-150 PLN
 • Mikrodermabrazja + sonoforeza  120 PLN
 • Mikrodermabrazja + kwas migdałowy  150 PLN – 170 PLN
 • Mikrodermabrazja dłonie ( maska + parafina+krem) 50 PLN

​PEDICURE 

 • Pedicure + malowanie 60 PLN
 • Pedicure + french 65 PLN
 • Żel na naturalnej płytce 80 PLN
 • Pedicure hybrydowy 80 PLN
 • Nogi łydki 40 PLN
 • Nogi uda 40 PLN
 • Nogi całość 60 PLN
 • Bikini 30 PLN
 • Pachy 20 PLN
 • Ręce 30 PLN
 • Broda 10 PLN
 • Wąsik 10 PLN

​Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające:

 • Peeling kawitacyjny  55 PLN
 • Peeling kawitacyjny + sonoforeza  65 PLN
 • Sonoforeza 45 PLN
 • Kwas migdałowy  90 PLN – 110 PLN
 • Masaż twarzy 30 PLN
 • Zabieg nawilżający (masaż + maska + krem) składniki aktywne:mukopolisacharydy,kwas hialuronowy, alantoina, d-panthenol   110 PLN
 • Zabieg regenerujący (masaż + maska + krem) składniki aktywne:fitohormony soi, masło shea, witamina E, alantoina 110 PLN
 • Zabieg łagodzący (masaż + maska + krem) składniki aktywne: algi, d-panthenol,alantoina, kwas hialuronowy, olej makdamia  110 PLN
 • Oczyszczanie manualne  90-110 PLN
 • Strzyżenie  12 PLN
 • Strzyżenie + mycie 15 PLN
 • Dzieci 8 PLN – 10 PLN

​Damskie

 • Strzyżenie 25 PLN
 • Strzyżenie + mycie + modelowanie 35 PLN
 • Dzieci 10 PLN – 15 PLN
 • Modelowanie + mycie 20 PLN – 30 PLN
 • Sauna ozonowa (mycie + modelowanie) 50 PLN

Koloryzacja + sauna ozonowa

 • Włosy krótkie 70 PLN
 • Włosy półdługie 80 PLN
 • Włosy długie 90 PLN
 • Koloryzacja + strzyżenie (własna farba) 50 PLN

​Pasemka + sauna ozonowa 

 • Włosy krótkie 75 PLN
 • Włosy półdługie 85 PLN
 • Włosy długie 100 PLN 

​Baleyage + sauna ozonowa

 • Włosy krótkie 90 PLN
 • Włosy półdługie 100 PLN
 • Włosy długie 120 PLN

​Refleksy

 • od 40 PLN do 70 PLN

​Trwała ondulacja 

 • Włosy krótkie 60 PLN
 • Włosy długie 75 PLN

Kreatynowe prostowanie włosów 

 •  od 199 PLN

​Fryzury okolicznościowe

 • Ślubna od 70 PLN do 100 PLN
 • Ślubna (próbna) od 40 PLN do 60 PLN
 • Loki od 40 PLN do 60 PLN
 • Kok od 50 PLN do 70 PLN
 • Półkok  od 40 PLN do 60 PLN
 

Polecamy karnety  9 masaży +  masaż gratis !!!

MOŻLIWOŚĆ DOJAZDU DO KLIENTA 

 

Galeria

Polecenia (2)

Dodaj opinię
 • Polecam AVANGARDE. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • Gorąco polecam Usługi o bardzo wysokiej jakosci i niezwykle miła obsługa, a do tego calkiem przystepne ceny!!!

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.