Katalog firm

dodaj firmę

Biuro Podatkowe Borkowy Grzegorz Ruda Śląska

Logo Biuro Podatkowe Borkowy Grzegorz Ruda Śląska

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. 1 Maja 85
41-706 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
otwarte
 • Poniedziałek: 8:00 - 16:00
 • Wtorek: 8:00 - 16:00
 • Środa: 8:00 - 16:00
 • Czwartek: 8:00 - 16:00
 • Piątek: 8:00 - 16:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Biuro rachunkowe Borkowy Grzegorz - powstało w 1992 roku w Rudzie Śląskiej - Halembie.
Zajmujemy się prowadzeniem dokumentacji księgowej, deklaracji zus, przygotowaniem zeznań rocznych, zeznań VZM - zwrot VAT-u oraz prowadzeniem pełnej obsługi kadr, korzystając od początku z programów firmy CDN Comarch.

Biuro Rachunkowe Grzegorz Borkowy działa na podstawie wpisu Ministra Finansów - na listę Doradców Podatkowych o numerze 04562

Posiadamy kadrę specjalistów w zakresie księgowości, kadr, podatków, zwrot VAT.

W trakcie 26 lat prowadzenia działalności zaufało nam wiele firm. Na dzień dzisiejszy obsługujemy szereg firm z terenu Rudy Śląskiej, Mikołowa, Gliwic, Raciborza, Poznania, Wroclawaia, a także Warszawy, prowadząc sprawy księgowe, deklaracje zus, pełna obsługę kadr, zeznania roczne.

W kontaktach z urzędami posługujemy się również podpisem elektronicznym, natomiast Program Płatnika obsługujemy korzystając z certyfikatu kwalifikowanego uzyskanego przez Sigillum Polskie Centrum Certyfikacji Elektronicznej.

Oddaj Twoje sprawy księgowe w dobre ręce.

Zapraszamy do współpracy!

Galeria

Polecenia i opinie (16)

Dodaj opinię
 • Polecam Biuro Podatkowe Borkowy Grzegorz. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • Kancelaria Pana Grzegorza Borkowego prowadzi od dłuższego czasu księgi rachunkowe naszej firmy. Usługi księgowe oraz doradztwo podatkowe na najwyższym poziomie. Pracownicy kancelarii są doskonale przygotowani merytorycznie, posiadają wiedzę i kompetencje. Podczas rozmów otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, indywidualne podejście do klienta pozwala na sprawne rozwiązywanie problemów. Spotkania bardzo konstruktywne, przebiegające w przyjaznej atmosferze, duża pomoc nie tylko w kwestii podatków, ale również w sprawach związanych z organizacją i zarządzaniem firmą. Solidna firma, godna polecenia.

  Data skorzystania z usługi:   2019-12-01

 • Oddałam sprawy księgowe Mojej firmy w dobre ręce! Wiedza, wsparcie i zaangażowanie na potrzeby klienta. Polecam Kancelarię Prawno - Podatkową G. Borkowy

  Data skorzystania z usługi:   2019-09-02

 • Z biurem Pana Grzegorza współpracuję od 2015 roku. W każdej sytuacji mogę oczekiwać na poradę i pomoc w rozwiązaniu mojej sprawy, nie tylko podatkowej ale także związanej z płatnościami płac, nadgodzinami. W biurze Pana Grzegorza Borkowego sprawy rozwiązuje się solidnie i zgodnie z przepisami prawa, nie ma miejsca na niedopowiedzenia - za to bardzo ich cenię.

  Co byś zmienił w firmie?   Nic

  Data skorzystania z usługi:   2019-09-02

 • Korzystam z usług p. Borkowego od ponad dwóch lat i jest to moje 3 biuro księgowe . Tutaj każdy telefon został zawsze odebrany a dostępność do porady jest prawie zawsze od ręki . To są bardzo ważne atuty . Poza tym szeroka wiedza i bardzo przemyślane rozwiązania problemów . Polecam wszystkim , którzy nie sądzą że za 100 zł można "mieć" doradcę podatkowego .

  Co byś zmienił w firmie?   nic

  Data skorzystania z usługi:   2019-09-06

 • Pomimo terminu przed 20-tym , przyjęto mnie bez umawiania z moim problemem i zaproponowano rozwiązanie . Polecam ponownie , pełen profesjonalizm .

  Co byś zmienił w firmie?   Nic

 • Od 20 lat współpracuję z biurem i cenie sobie w tej współpracy profesjonalizm doradcy oraz pracowników. Każda sprawa jest załatwiana z należytą uwagą.

 • Mogę polecić firmę wszystkim, którzy szukają usług z zakresu doradztwa podatkowego i obsługi rachunkowej firmy. Właściciel - doradca podatkowy z wielkim doświadczeniem. Życzliwy, pomocny. Świetny kontakt z firmą plus znajomość aktualnych przepisów prawa. Polecam.

  Co byś zmienił w firmie?   Nic

 • Biuro podatkowe bardzo rzetelne, terminowe oraz profesjonalne. Duża wiedza, elastyczność, dostępność oraz zrozumienie klienta. Polecam !!

  Co byś zmienił w firmie?   Nic

12następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.