English Best - Szkoła Języków Obcych Ruda Śląska

Logo English Best - Szkoła Języków Obcych Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Czarnoleśna 1
41-709 Ruda Śląska
Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek: 15:00 - 21:00
 • Wtorek: 15:00 - 21:00
 • Środa: 15:00 - 21:00
 • Czwartek: 15:00 - 21:00
 • Piątek: 15:00 - 21:00
 • Sobota: 9:00 - 12:00
 • Niedziela:

Oferta

English Best - Szkoła Języków Obcych

Zapraszamy do obejrzenia:

 

vimeo.com/137051176

 

 

Zapraszamy Państwa do naszej szkoły językowej ENGLISH BEST!!!

Z NAMI UCZYSZ SIĘ 4 x SZYBCIEJ !!!

METODA CALLANA - sprawdzona na świecie metoda nauki angielskiego 4 x SZYBCIEJ

DIRECT ENGLISH - unowocześniona metoda nauki angielskiego oparta na Metodzie Callana

TALKING KIDS - licencjonowana metoda nauki angielskiego dla dzieci od 4 roku życia

DIREKTE METHODE - metoda nauki NIEMIECKIEGO 4 x szybciej, oparta na Metodzie Callana

Dodatkowo oferujemy PLATFORMĘ E-LEARNINGOWĄ - wspomaganie nauki za pomocą internetu

GRATIS DLA KAŻDEGO: 20 lekcji konwersacji z NATIVE SPEAKERS !!!


ENGLISH BEST oferuje naukę języków obcych – języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Naszą specjalnością jest język angielski – proponujemy kursy na wszystkich poziomach od podstawowego po zaawansowany i kursy przygotowawcze do egzaminów pod patronatem University of Cambridge - FCE (First Certificate in English) i CAE (Certificate in Advanced English) oraz do egzaminu TELC (The European Language Certificates) na poziomach B1 i B2. Oferujemy także kursy przygotowawcze do matury.

Proponujemy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania z języka niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i włoskiego. Ponadto przygotowujemy do egzaminów ZD i ZMP oraz TELC z języka niemieckiego oraz do egzaminów TELC i matury z pozostałych języków.

Wszystkie nasze kursy prowadzimy metodami mającymi na celu szybkie przełamanie barier w mówieniu i uzyskanie umiejętności praktycznego porozumiewania się w języku obcym. Kładziemy nacisk na konwersację, nie tylko na gramatykę. W nauczaniu języka angielskiego stosujemy rewelacyjna metodę Callana, pozwalającą uczyć się nawet 4 razy szybciej!

Zajęcia prowadzimy w grupach 6 – 10 osób, zapraszamy także na zajęcia indywidualne.

Dodatkowo w cenie kursu oferujemy bezpłatne konwersacje z native speaker (j. angielski). Nasi lektorzy służą Państwu dodatkowymi konsultacjami – odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące zagadnień przerabianych na zajęciach.

Oferujemy szkolenia językowe z zakresu języka ogólnego i języka biznesu dla szkół i instytucji. Nasi lektorzy prowadzą zajęcia w Państwa miejscu pracy.

 

 

TALKING KIDS Kurs j. angielskiego dla dzieci

TALKING KIDS jest nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkół podstawowych. Opiera się na założeniach metod bezpośrednich, zyskujących dużą popularność w nauczaniu języka angielskiego dzieci i dorosłych.

Na kursach stosujących metodę TALKING KIDS dzieci uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie.

Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji dzieci, a żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych.

Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez dodatkowe materiały w postaci nagrań oraz podręczników, z których dzieci korzystają w domu dla dodatkowego utrwalenia nabytych na zajęciach umiejętności.

 
Zapraszamy na zajęcia w ENGLISH BEST i życzymy Państwu przyjemnej nauki i szybkich postępów!

METODA CALLANA LUB DIRECT ENGLISH– ANGIELSKI 4 x SZYBCIEJ:
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, po 2 jednostki lekcyjne
Ilość lekcji w roku szkolnym: 130 lekcji

KURSY JĘZYKOWE STANDARDOWE – WSZYSTKIE POZIOMY:
Języki:  angielski,  niemiecki, francuski,  rosyjski,  włoski,  hiszpański,  japoński, ukraiński, chorwacki, chiński, norweski

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, po 2 jednostki lekcyjne
Ilość lekcji w roku szkolnym: 120 lekcji

>MATURA – język angielski, niemiecki
>TELC - poziom B1, B2
>FCE, CAE


Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, po 2 jednostki lekcyjne
Ilość lekcji w roku szkolnym: 120 lekcji (matura: 100 lekcji)

KURSY DLA DZIECI – WSZYSTKIE POZIOMY
Języki:  angielski,  niemiecki, francuski,  rosyjski,  włoski, hiszpański

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, po 1 jednostce lekcyjnej
Ilość lekcji w roku szkolnym: 65 lekcji

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE
Ilość zajęć oraz cena do ustalenia

BEZPŁATNE KONWERSACJE Z NATIVE SPEAKERS !!!
w języku angielskim
Zajęcia odbywają się w soboty, po 1 jednostce lekcyjnej**
Ilość lekcji w roku szkolnym: 20 lekcji


Przyprowadz znajomych do końca września a otrzymasz 3% rabatu za każdego z nich, a za członka rodziny 5% rabatu.

Galeria

Polecenia i opinie (24)

Dodaj opinię
 • Bardzo skuteczna metoda. Początkowo nie byłem przekonany co do tempa zajęć ale teraz widzę że są mega efekty. Jestem bardzo zadowolony że zajęcia naprawdę prowadzą wykwalifikowani lektorzy oraz Neative Speakers a nie studenci jak w innych szkołach. Szkoła sprawdzona dużo klientów biznesowych. Długi staż na rynku. Polecam w 100%.

  Co byś zmienił w firmie?   Trudno z zaparkowaniem ale w obecnych czasach to jest standard.

  Data skorzystania z usługi:   2019-09-15

 • Lekcje prowadzone na najwyższym poziomie, lektorzy przemili oraz chętni do przekazywania swojej wiedzy. Metoda nauczania szkoły English Best pozwoliła przełamać moje bariery przed mówieniem w języku angielskim. Bez wahania polecam! Do zobaczenia we wrześniu!

  Data skorzystania z usługi:   2018-06-21

 • Serdecznie polecam tą formę nauki - oczywiście jedynie w tej szkole. Przeszłam wiele kursów tą metodą, jednak nigdy nie spełniało to moich oczekiwań. W końcu na festynach, gdzie się szkoła promowała, postanowiłam spróbować. I tak oto jestem tam od roku :) Jestem bardzo zadowolona z zajęć, z poziomu lektorów oraz możliwości zajęć z native speakerem. Serdecznie polecam!!!

 • Serdecznie polecam tę szkołę mianowicie od roku firma English Best sponsoruje mojej córce kurs języka angielskiego .Moja córka z powodu uprawiania sportu obniżyła się w nauce jeżeli chodzi o lekcje języka angielskiego a dzięki zajęciom w szkole English Best bardzo poprawiła swoje wyniki w szkole .Szkoła godna polecenia !!!

 • Uczę się od kwietnia 2016 roku w Szkole Języków Obcych English Best. Pomimo tego że uczę się zaledwie 4 miesiące to wystarczyło mi to żebym zaczął się komunikować. Wcześniej uczyłem się standardowo wiele lat i co z tego że miałem duży zasób słów i miałem gramatykę w małym palcu jak nie mogłem nic powiedzieć bo miałem blokadę. Świetna metoda nauczania ,wysoko wykwalifikowana kadra, miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta to bardzo duży atut English Best. Przeszedłem kilka szkół ale najgorzej wypadają zdecydowanie duże sieci szkół dla których nie liczy się to ile nauczą klienta tylko ile zarobią. Od sierpnia zacząłem też się uczyć języka chorwackiego w English Best i mam nadzieję że będę równie zadowolony jak z języka niemieckiego od którego zaczynałem w English Best.

 • Nauka w tej szkole to czysta przyjemność! Bardzo fajna dynamika lekcji ora przemila atmosfera. Zajecia sa dostosowane do poziomu uczniow oraz prowadzone w bardzo ciekawy i skuteczny sposób! Serdecznie polecam.

 • Serdecznie polecam szkołę English Best wszystkim, którzy chcą szybko i skutecznie nauczyć się języka. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów w ciekawy i interesujący sposób. Na zajęciach nie ma czasu na nudę!

 • Uczę się w tej szkole angielskiego i gorąco polecam! Zawsze miałam problem przełamać się, żeby zacząć mówić po angielsku a teraz już tego problemu nie mam a mój angielski o wiele się poprawił. Polecam wszystkim, którzy faktycznie chcą nauczyć się języka obcego i umieć się nim porozumieć.

 • Uczyłam się języka niemieckiego w English Best przez roku i jestem bardzo zadowolona z kursu. Polecam kursy językowe szczególnie tym osobom którym zależy na szybkiej nauce języka oraz rozwijaniu umiejętności mównienia w danym języku obcym.

123następna »

Napisali o nas

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.