Katalog firm

dodaj firmę

Miejskie Przedszkole Nr 40 z odziałami specjalnymi Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Norwida 12
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 6:00 - 16:30
  • Poniedziałek: 6:00 - 16:30
  • Wtorek: 6:00 - 16:30
  • Środa: 6:00 - 16:30
  • Czwartek: 6:00 - 16:30
  • Piątek: 6:00 - 16:30
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 40 IM. MARII KOWNACKIEJ

 

Moje przedszkole to drugi dom,

Bo stawia na mnie

Na moje szczęśliwe dzieciństwo

I na mój wszechstronny rozwój.

 

Jesteśmy po to, aby stworzyć warunki wychowawcze i edukacyjne, zapewniające wspomaganie oraz ukierunkowanie rozwoju dzieci zdrowych i niepełnosprawnych zgodnie z ich wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi.

 

Pragniemy wyposażyć dzieci w wiedzę wszechstronną, ułatwiającą odnalezienie swojego miejsca w życiu dorosłym. Chcemy wyrównać i kompensować braki, opóźnienia   w rozwoju i zaniedbania wychowawcze u dzieci sprawnych inaczej.

 

Zamierzamy aby w naszym przedszkolu każde dziecko podejmowało działania pozwalajace reorganizować dotychczasowe doświadczenia i na podstawie jego składników tworzyć lub odkrywać coś dla niego nowego i pożytecznego.

 

Myślimy, że wspólnie z rodzicami będziemy wspomagać dziecko w pokonywaniu trudności w procesie rozwoju i troszczyć się o spójność wysiłków wychowawczych domu   i przedszkola.

 

Promujemy zachowania proekologiczne i prozdrowotne - jesteśmy przedszkolem PROMUJĄCYM ZDROWIE.

Galeria

Polecenia (2)

Dodaj opinię
  • Polecam Miejskie Przedszkole Nr 40 z odziałami specjalnymi. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

  • Bardzo dobra placówka przedszkolna naszego miasta.Doskonała kadra pedagogiczna jak i pozostały personel zasługuje na 6.Budynek zadbany,kolorowy,sale przestronne bardzo dobrze wyposażone,ogród duży zielony.Oddział szkolny również na 6 a nawet z plusem-dlaczego?? bo wyjęty żywcem z przedszkola,tu dzieci nie widzą żadnej róznicy sale doskonale wyposażone,korytarz również jest dostosowany do naszych kochanych dzieci.Jako rodzic polecam.

Napisali o nas

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.