Katalog firm

dodaj firmę

Myjnia samoobsługowa - bezdotykowa Halemba II Ruda Śląska

Logo Myjnia samoobsługowa - bezdotykowa Halemba II Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Solidarności 23
41-706 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 6:00-20:30
 • Poniedziałek: 6:00-20:30
 • Wtorek: 6:00-20:30
 • Środa: 6:00-20:30
 • Czwartek: 6:00-20:30
 • Piątek: 6:00-20:30
 • Sobota: 6:00-20:30
 • Niedziela: 6:00-20:30

Oferta

 
NAJNOWOCZEŚNIEJSZA MYJNIA W RUDZIE ŚLĄSKIEJ CZYNNA 7 DNI W TYGODNIU
 
Myjnia 3 stanowiskowa
5 PROGRAMÓW
 
PIERWSZA MYJNIA PŁYNOWA
 
Brak możliwości zarysowania pojazdu drobinkami proszku
Na każdym stanowisku dodatkowa szczotka z ciepłą wodą z płynem (PROGRAM 2) usuwa nawet najstarsze i najtrudniejsze zabrudzenia

PO WYKORZYSTANIU WSZYSTKICH PROGRAMÓW POJAZD MOŻNA POZOSTAWIĆ BEZ WYCIERANIA. PO WYSCHNIĘCIU NA POJEŹDZIE NIE BĘDZIE ZACIEKÓW ORAZ ŻADNYCH PLAM
 
Woda do mycia jest sterylnie czysta odpowiednio przygotowana  nawet po odparowaniu nie pozostaną plamy
 
MYJNIA PŁYNOWA MA SWOJE ZALETY SPRAWDŹ
Myjnia przyjmuje monety 1zł, 2zł, 5zł oraz żetony po 10zł które można nabyć w kasie budynku PZM . Każdy żeton posiada (bonus 40 s mycia dodatkowego
Wystawiamy Faktury za zakupione żetony
 
Programy mycia
 
Program 1- mycie ciepłą zmiękczoną wodą ze środkiem myjącym pod ciśnieniem 105 barów
• Program 2- mycie aktywna pianą (szczotka) i ciepłą wodą pod niskim ciśnieniem
• Program 3- spłukiwanie zimną zmiękczoną wodą pod wysokim ciśnieniem 105 barów
• Program 4- woskowanie pod  niskim  ciśnieniem
• Program 5- spłukiwanie końcowe wodą z osmozy pod  ciśnieniem 105 barów
  Programy możemy zmieniać w dowolnym momencie
 
Odkurzacze

ODKURZACZ TIXEWASH
Odkurzacz przeznaczony do samoobsługowych stanowisk czyszczenia wnętrza samochodu. Cec[...]e go:
·    wysoka wydajność
·    wysoki komfort odkurzania
·    zabezpieczenia antywłamaniowe
·    możliwość samodzielnej zmiany stawki minutowej
·    duża wytrzymałość mechaniczna rękawa odkurzacza
·    stylowa, okrągła obudowa ze stali nierdzewnej 
Odkurzacz przyjmuje monety 1zł, 2zł, 5zł.    1zł = 2 minuty odkurzania
 
PROFESJONALNE ŚRODKI CHEMICZNE DO MYJNII FIRMY TIXEWASH
Firma STTM Myjnie posiada w swojej ofercie profesjnalne produkty chemiczne hiszpańskiej firmy Tixewash, przeznaczone do stosowania w myjniach samochodowych.
 
Wosk:
 
Stosowany w procesie woskowania karoserii pojazdów mechanicznych. Skutecznie zabezpiecza lakier samochodu przed szkodliwym działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych takich jak niska temperatura, deszcz i śnieg. Znacznie ułatwia wysychanie karoserii oraz ogranicza osadzanie się brudu. Nadaje umytym powierzchniom wyjątkowy połysk. W technologii Tixewasch wosk wykorzystywany jest podczas korzystania z programu nr 4.
OPAKOWANIE: 25 KG
 
Aktywna piana:
 
Płynny detergent pianotwórczy przeznaczony do mycia karoserii samochodów osobowych oraz ciężarowych. Posiada doskonałe właściwości odtłuszczjące, usuwa nawet najstarsze i najtrudniejsze zabrudzenia. Dzięki płynnej konsystencji nie rysuje i nie niszczy lakieru. W zależności od wymaganej  skuteczności działania może być stosowany w różnych stężeniach. Nie pozostawia zacieków. W technologii Tixewasch aktywna piana jest wykorzystywana podczas korzystania z programu nr 2.
 
 TIXEWASH to nowoczesne myjnie samoobsługowe. Innowacja technologia oparta na systemie płynnej chemii jest gwarancją dbałości o środowisko naturalne, zapewnia długowieczność i praktycznie bezawaryjność urządzeń myjni oraz bezpieczeństwa powłok lakierniczych mytych pojazdów. Dzięki precyzyjnemu dozowaniu płynnych detergentów eliminujemy możliwość uszkodzenia lakieru nierozpuszczonymi drobinami proszku działającego na pojazd jak papier scierny.
 

 

Galeria

Polecenia (6)

Dodaj polecenie
 • Polecam Myjnia samoobsługowa - bezdotykowa Halemba II. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

 • MYJNIA REWELACYJNA . Polecam Wszystkim, a w szczególności początkującym , bo obsługa myjni jest zdecydowanie bardzo pomocna. OCENA 10/10

 • Gorąco polecam nową myjnię zlokalizowaną przy PZM w Rudzie Śląskiej Halembie II. Jestem pod wrażeniem efektu jaki uzyskałam poddając samochód myciu (z użyciem szczotki o bardzo miękkim włosiu i płynnego środka) oraz woskowaniu. Auto jest idealnie czyste bez smug i zacieków. Wszystkich niezdecydowanych chciałabym przekonać, że za niewielkie pieniądze można bardzo szybko i dokładnie umyć samochód bez szkody dla jego lakieru. Można też uzyskać wyczerpujące informacje z zakresu działania i obsługi urządzenia oraz pomoc od przemiłych Panów w doprowadzeniu auta do stanu idealnej czystości.

 • dobra szczotka i środki myjace.Idealnie umyłam samochód bez zacieków.Uzyskałam pomoc w obsłudze urzadzenia,to dla mnie tez ważne.Polecem goraco!!!!!

 • Najlepsza myjnia w Rudzie Śląskiej, -gorąca woda -duże ciśnienie wody -świetny płyn do mycia -szczotka którą doszorujemy zaschnięte błoto itp -pomoc dla tych, którzy pierwszy raz są na myjni samoobsługowej - NO I NAJWAŻNIEJSZE !!!! SAMOCHÓD PO UMYCIU IDEALNIE CZYSTY !!!!!!! ZERO ZACIEKÓW !!!! Przy wybraniu opcji woskowanie lakier błyszczy jak nowy i taki stan utrzymuje się bardzo długo !!!!!!!!!POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!

 • dobrze czysci łatwe w obsłudze tanio miła obsługa w razie potrzeby fachowa pomoc.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.