Katalog firm

dodaj firmę

Paleta diet Patrycja Kłósek Ruda Śląska

Logo Paleta diet Patrycja Kłósek Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Karola Goduli 24/12
41-714 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 8-20
otwarte
 • Poniedziałek: 8-20
 • Wtorek: 8-20
 • Środa: 8-20
 • Czwartek: 8-20
 • Piątek: 8-20
 • Sobota: 8-20
 • Niedziela: 8-20

Oferta

 Paleta Diet dr Patrycja Kłósek - dietetyk kliniczny, psychodietetyk

41-714 Ruda Śląska, ul. Karola Goduli 24/12


dr Patrycja Kłósek – psychodietetyk, dietetyk kliniczny, wieloletni wykładowca akademicki. Prowadzi gabinety dietetyczne w miastach woj. śląskiego i małopolskiego. Pod jej okiem szkolą się najlepsi dietetycy z całej Polski. Ekspert leczenia otyłości i chorób dietozależnych. Wraz ze swoim zespołem dietetyków wykorzystuje innowacyjne techniki psychodietetyki, które pomagają pacjentom pokonywać wszelkie przeszkody w dążeniu do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Stosowanie diet i odchudzanie często przypomina walkę z przeciwnikiem na wielu płaszczyznach. Walkę z niesmacznym jedzeniem, skomplikowanym gotowaniem, robieniem zakupów. Najważniejsza walka w odchudzaniu to WALKA KTÓRĄ STACZAMY SAMI ZE SOBĄ, ze swoją słabą wolą, chęcią zjedzenia czegoś słodkiego i niskim poczuciem własnej wartości. Podczas tej walki brakuje nam wsparcia, osoby która da nam wskazówkę jak poradzić sobie z nocnym podjadaniem, napadowym jedzeniem słodyczy czy brakiem motywacji. Wielu pacjentów którzy trafiają do naszych gabinetów ma już za sobą kilka nieudanych prób odchudzania. Stopniowo odbudowujemy w nich wiarę w siebie i swoje możliwości. Uczymy jak zmienić nie tylko dietę ale sposób myślenia o jedzeniu. Stworzenie odpowiedniej atmosfery, zaprzyjaźnienie się z pacjentem, poznanie rzeczywistego problemu i dążenie do jego rozwiązania to znak rozpoznawczy naszych gabinetów dietetycznych.

 

 • Pierwsza bezpłatna konsultacja - na pierwszej wizycie nasz dietetyk analizuje szczegółowo Twój stan zdrowia, przeprowadza wywiad zdrowotny i żywieniowy, wykonuje analizę składu ciała aby dobrać odpowiednią dietę i sposób leczenia. Na wizycie dobrze mieć ze sobą aktualne wyniki morfologii krwi oraz wyniki badania moczu a także listę zażywanych leków. Jeśli nie posiadasz aktualnych wyników badań - nie przeprowadzaj ich przed wizytą. Nasz dietetyk zleci niezbędne badania jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

 • Psychodietetyka - styl motywacyjny każdej wizyty to nasz znak rozpoznawczy. Na każdym spotkaniu wykonujemy z pacjentem ćwiczenia psychologiczne mające na celu podniesienie motywacji do odchudzania, wzrost świadomości pacjenta i odzyskanie kontroli nad napadowym jedzeniem pod wpływem emocji.

 

 • Dietetyka kliniczna - posiadamy wieloletnie doświadczenie kliniczne w leczeniu wielu chorób dietozależnych. Leczymy cukrzycę, insulinooporność, dnę moczanową, choroby jelit, wrzody żołądka i dwunastnicy. Pomagamy pacjentkom w bezpłodności i zaburzeniach hormonalnych takich jak choroby tarczycy, PCOS i inne.

 

 • Cotygodniowe wizyty i wsparcie 7 dni w tygodniu - każda kuracja odchudzająca zbudowana jest na solidnych podstawach. Dietetyk i pacjent muszę odpowiednio zaangażować się w proces odchudzania i zbudować trwałą relację. W metodzie psychodietetycznego leczenia otyłości cotygodniowe wizyty są kluczem do sukcesu. Pacjent czuje wsparcie i kontrolę nad sobą jednocześnie.

 

Wizytówka GOOGLE 
 

Galeria

Polecenia i opinie (3)

Dodaj opinię
 • Polecam dr Patrycję Kłósek, ale także innych dietetyków z Palety Diet. Kurację rozpoczęłam w listopadzie 2021 roku. Na razie bardzo fajne efekty w odchudzaniu i przede wszystkim bardzo dobra i profesjonalna współpraca z dietetykiem. Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Więcej takich ludzi na naszej drodze! POLECAM!

  Co byś zmienił w firmie?   Otwarte nie tylko we wtorki ale w każdy inny dzień. Wiem że na razie jest to spowodowane pracą Pani doktor także w innych miastach- to bym tylko zmieniła.

  Data skorzystania z usługi:   2021-11-04

 • Polecam

  Data skorzystania z usługi:   2022-01-24

  Odpowiedź z 2022-01-26:   Dziękujemy za polecenie naszych usług dietetycznych :)

 • Paleta diet Patrycja Kłósek posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Rudy Śląskiej od 2022 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.